Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát jsem si pro tebe připravila ryze kosmetický článek. Bude se jednat o recenzi na populární barvu na rty Provocalips 16h od Rimmel London!

Zátěžový test pro barvu na rty od značky Rimmel London!

rimmel - 2
zdroj: Archiv blogerky rimmel - 2
aktualizováno 25.12.2017, 00:00 | 25.12.2017, 00:00 | Michaela Vančurová/Krasna.cz

Tentokrát jsem si pro tebe připravila ryze kosmetický článek. Bude se jednat o recenzi na populární barvu na rty Provocalips 16h od Rimmel London!

Rtěnka by měla být polibkuvzdorná, voděodolná, neměla by rty vysušovat a slibuje výdrž až 16 hodin! Ikonické je pro ni to, že je dvoufázová. Nejprve naneseš barvu a poté na ni ještě lesk pro maximální komfort. Já bych také zmínila design tohoto produktu, jelikož je skutečně povedený a moc mě baví. Navíc je praktický, jelikož ihned víš, po jakém odstínu saháš.


Dlouhotrvající barva na rty je v dostání v několika odstínech. Vybere si skutečně každá žena. Já mám konkrétně odstín 310 Little Minx. Jedná se o cyklaménovou barvičku, někteří by jej nazvali trefně „ibalginová“. Je to studená růžovka s kapkou fialové či malinové. Je spíše výraznější, ale stále nositelná na běžný den. Tohle je přesně ten odstín, který opticky bělí zuby. Báječně sedne k opálené pokožce (na bledulkách bude ještě krapet výraznější). Pro mě osobně je to ideální odstín na jaro a léto. Je to hravá barvička, která křičí „slunce, prázdniny, zábava“, ovšem nebála bych se ji ani v zimě vytáhnout na plesy – to zaručeně zazáří. Na podzim preferuji spíše tlumenější a tmavší odstíny.

 

rimmel - 1
(Foto: Archiv blogerky)


Dlouhotrvající rtěnka se nanáší ve dvou krocích. Nejprve nanes barevnou část. Leskový aplikátor je perfektní. Precizně a snadno s ním vykreslíš srdíčko rtů. Možná bych jej ocenila trošku huňatější, ale to už bych příliš rýpala… Dále necháš barvu 60 vteřin zaschnout. Slyšela jsem, že někteří si stěžovaly, že 60 sekund je málo. Mně osobně ihned zaschne a mohu nanést lesk na druhé straně. Tato bílá vrstva barvu uzamkne, dodá jí lesk a navíc bude komfortnější. Rty budou vlhčí a barva nebude zalézat do vrásek. Ovšem pokud preferuješ matný vzhled a nevadí ti to, je možnost i druhý krok vynechat. Já osobně to nedoporučuji.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tajemství dokonalých rtů aneb Jak se správně nalíčit
Mé denní a večerní líčení + oblíbená kosmetika
Recenze dlouhotrvající barvy na rty: Vydrží skutečně 16 hodin?


Po pár minutách jsem naprosto zapomněla, že barvu na rtech mám. Nosí se pohodlně, nezalézá do vrásek, nezvýrazňuje šupinky, nerozpíjí se v okraji rtů. Pokud pouze piji a aktivně mluvím, barva na rtech drží jako přibitá. Pokud k zátěžovému testu dodám jídlo, podle toho, jak moc jsem při jezení agresivní, se mi buď drolí barva ze středu rtů (to pak snadno opravíš), nebo v lepším případě zůstává na místě! Při mastném jídle však pomalu mizí ze rtů a nevypadá to pěkně.

 

rimmel - 3
(Foto: Archiv blogerky)


K odličování potřebuješ dvoufázový odličovač na olejové bázi. S pouhou micelárkou musíš rty dřít a není to zrovna příjemné.

 

rimmel - 4
(Foto: Archiv blogerky)


A jaký je verdikt? Barva je skutečný držák! Dá s tebou celý den nebo celou noc, pokud se budeš vyhýbat mastnému jídlu. Podle toho, v jakém stavu máš rty, pak bude komfortní. Pokud zrovna nemáš svůj den, rty jsou suché a popraskané, pak to ani s tímto zázrakem nebude ideální (to zvol raději pořádně hydratační rtěnku), jinak běžně stačí rty hydratovat před nanesením a budeš v klidu po celou dobu!


Potřebuješ rtěnku, na kterou se můžeš spolehnout na silvestrovské párty? Směle do ní!5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •