Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Největší miláček téměř všech mladých teenagerek Justin Bieber vybudoval svoji kariéru velmi vysoko. Vyšlo o něm spoustu biografií, knih s fotografiemi, s příběhy,...

Recenze - Justin Bieber: Přísně tajné

JUSTIN BIEBER RECENZE
zdroj: Archiv blogerky JUSTIN BIEBER RECENZE
aktualizováno 02.11.2014, 00:00 | 02.11.2014, 00:00 | Miška/Krasna.cz

Největší miláček téměř všech mladých teenagerek Justin Bieber vybudoval svoji kariéru velmi vysoko. Vyšlo o něm spoustu biografií, knih s fotografiemi, s příběhy,...

A i ty si můžeš přečíst neofociální knihu o Justin Bieberovi, kde najdeš spousty informací, které jsi doposud nemusela vědět. Fotografie o velikosti A4 jsou také velmi zajímavé a neohrané. Znám totiž spousty fotografií tohoto idola, které jsem viděla na spoustě titulek, apod. Ale fotografie, které jsou v této knize, k vidění tolik nejsou. A o to více budeš v obraze, když si tuto knihu koupíš!


Nejsem fanynka Justina Biebera a jeho hudbě moc neholduji, ale kniha, od nakladatelství Albatros - COOBOO, Justin Bieber - přísně tajné, je kniha krásně zpracovaná. Čekala jsem od neoficiální knihy tohoto idola mnohem méně, např. nekvalitní obrázky, okoukané a nudné informace. Ale ne, tato kniha mě velmi zaujala, dokonce jsem si i pár listů této knihy přečetla!
Kniha je rozdělena do několika částí - úvod, průlom, sláva, My World, Never Say Never, Under the Mistletoe, Believe a klasické Poděkování. Články a záznamy o Justinovi jsou v této knize mnohem intimnější, než na internetu. Najdete zde spousty nevyřčených informací, o kterých jsem zatím četla v této knize.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nech se zlákat novými voděodolnými očními stíny v podobě tužky RECENZE 
Vyzkoušej kvalitní vlasovou kosmetiku AMWAY


Kniha ale není jen o Justinovi. Je i o jeho rodičích, přátelích a jiných celebritách, o kterých se Justin zmiňuje. Pro mě se tento zpěvák ukázal jako někdo jiný. Vidím ho vlastně jen ve videoklipech, ve článcích v časopisech, které ale přehlížím, také na internetu. A nikdy mě nezaujal tak, jako v této knize. Nemohu sice říct, že se stal mým novým oblíbeným zpěvákem, ale jako osoba mi přijde velmi průbojný a sebevědomý, což je u celebrit velice kladná vlastnost!

 

justin bieber recenze
(Foto: Archiv blogerky)


Milovnice, rychle si běžte toto skvělé vydání o Justinovi koupit, protože nikdy nevíte, kdy z regálů vymizí. Ale nebojte se, podle informací, které jsem četla, by tato kniha měla mít své pokračování!

 

JUSTIN BIEBER RECENZE
(Foto: Archiv blogerky)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •