Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Venku je pořádná zima, ale to neznamená, že se musíte zahalit do velkých a neforemných kabátů, čepic a šál. Podívejte se, jaké 4 věci vám nesmí chybět v zimním šatníku. Inspiraci jsme hledaly u obyčejných holek z Instagramu, takže máš jistotu, že ...

4 módní must have kousky, které si pořídit, než přijde jaro

Módní trendy
zdroj: Instagram Módní trendy
aktualizováno 03.02.2016, 17:21 | 03.02.2016, 17:21 | dne

Venku je pořádná zima, ale to neznamená, že se musíte zahalit do velkých a neforemných kabátů, čepic a šál. Podívejte se, jaké 4 věci vám nesmí chybět v zimním šatníku. Inspiraci jsme hledaly u "obyčejných" holek z Instagramu, takže máš jistotu, že budou slušet i tobě a nevypadají dobře jen na profi modelkách na přehlídkovém mole.

1. Oversize kabáty


Je pravda, že právě oversize kabát nelichotí každé postavě, ale i přesto všechny víme, že to na podzim a zimu bude absolutní top! Jestli právě vy máte to štěstí a sedí vám tento kousek, tak ho určitě musíte mít ve svém šatníku. Najdete je v mnoha provedeních a barvách. My osobně bychom sáhly po šedém, můžete ho kombinovat téměř s každou barvou a skvěle sním oživíte i all black outfit.

 

4 must have na zimu - 2
(Foto: instagram.com)

 

4 must have na zimu - 1
(Foto: instagram.com)


2. Šály XXL


Zima je letos opravdu aprílová, ale pokud ráno pohledem na teploměr zjistíte, že se venku zase pořádně ochladilo, znamená to  jediné - je čas se pořádně zachumlat. K tomu vám nejlépe poslouží velké šály. Můžete je nosit na více způsobů jako např. ovázané kolem krku, nebo jen tak ledabyle přehozené přes ramena. Šála oživí outfit a zároveň vás i zahřeje, no není to super?!

 

4 must have na zimu - 4
(Foto: instagram.com)

 

4 must have na zimu - 3
(Foto: instagram.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chytře na výprodeje: Které módní trendy neminout?
Podzimní móda do školních lavic. Buď šik diva!
Trendy v bundách a kabátech – do čeho se stylově zahalit letošní sezónu?


3. Kožíšek


Kožíšek letí už několik sezón a letos tomu není jinak. Na trhu je nepřeberné množství střihů, materiálů a barev, tudíž si každá z nás přijde na své. Že nejsi příznivec kožichů z důvodu ochrany zvířat? Existují přece i kožichy umělé, a co si budeme povídat, stávají se i mnohem populárnější. Oblíbila si je i módní ikona Kim Kardashian.

 

4 must have na zimu - 6
(Foto: instagram.com)

 

4 must have na zimu - 5
(Foto: instagram.com)

 
4. Teplé UGG boty


Tyto boty mají milión milovníku a milión odpůrců. Vysloužily si přezdívku chleby. Pokud investujete do pravých UGG bot, tak se jim žádné rozšlápnutí nemůže stát. Jde jen o to, nekupovat si každou zimu levnější variantu, když můžete investovat do kvalitních a vydrží vám několik sezón.

4 must have na zimu - 7
(Foto: instagram.com)5 hlasů
Vaše hodnocení