Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Necítíte se být dostatečně přitažlivé? Nezapomeňte doladit tyto detaily, které vám dodají potřebné sebevědomí k tomu, abyste se konečně cítily sexy. Neutrácejte tolik za hromady drahého oblečení. Úspěch tkví v maličkostech!

5 věcí, díky kterým se budete cítit sexy, i když nejsou na první pohled vidět

Dívka
zdroj: Getty Images Dívka
aktualizováno 24.09.2018, 18:56 | 24.09.2018, 18:56 | Tereza Majzlíková

Necítíte se být dostatečně přitažlivé? Nezapomeňte doladit tyto detaily, které vám dodají potřebné sebevědomí k tomu, abyste se konečně cítily sexy. Neutrácejte tolik za hromady drahého oblečení. Úspěch tkví v maličkostech!

Dobrý pocit sama ze sebe je zárukou úspěchu. Pokud se samy sobě nelíbíte, okolí to vycítí. Podtrhněte svůj sex-appeal díky těmto na první pohled neviditelným detailům:

 

1. Pořiďte si parfém, který vám zajistí pocit svěžesti

 

Nesázejte pouze na zrakové vjemy a dejte prostor i neméně důležitým čichovým buňkám. Správný parfém vám dodá pocit svěžesti po celý den a vašemu okolí bude ve vaší blízkosti ihned příjemněji. Nás svou svěžestí a výdrží zaujala třeba parfémová voda Mon Evidence s vůní svěží mandarinky a delikátní damascénské růže, obohacené tóny vanilky a pačuli.

 

Parfém
(Foto: Archiv firem)

* Parfémová voda Mon Evidence, Yves Rocher, 1200 Kč

 

2. Nešetřete na výběru spodního prádla


Spodní prádlo nejde na první pohled vidět a tak na něm často šetříme, a nevěnujeme jeho výběru dostatečnou pozornost. Kupte si alespoň jeden set, který vám bude opravdu pasovat, podtrhne vaše ženské křivky a bude pohodlný i sexy zároveň.

 

Spodní prádlo
(Foto: Getty Images)

 

3. Udělejte si více času na sport


Možná se vám nechce a jste unavené, ale zkuste se přesvědčit alespoň jednou týdně. Odměnou vám bude protažené tělo, veselejší mysl a více energie. Najděte si aktivitu, která vás baví. Vyzkoušet můžete třeba jógu, taneční lekce, kruhový trénink nebo si běžte zaběhat s oblíbenou hudbou ve sluchátkách.

 

Jóga
(Foto: Getty Images)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jóga nemusí být nuda! Známe 7 nejpopulárnějších jógových stylů

Jak se udržuje fit krásná youtuberka Mimi Ikonn? Žádné diety a mučení v posilovně!

Jak voní Ariana Grande?

 

4. Udržujte se ve vnitřní pohodě


Psychická pohoda je mnohem důležitější než fyzická atraktivita. Najděte si více času na sebe, dělejte věci, které vás baví, a obklopujte se pozitivními lidmi. Nenechte stres a negativní myšlenky ovládnout vaši mysl. Ne nadarmo se říká, že člověk není pořádně oblečen, nenosí-li na tváři úsměv. Dobrá nálada vám do života přitáhne nové přátele, zážitky a třeba i lásku.

 

 

5. Jste to, co jíte

 

S plným břichem knedlíků, coca coly a nezdravých sladkých tyčinek se asi moc sexy cítit nebudete. To, co jíme má velký vliv na to, jak fit a zdravé se cítíme. Zkuste očas svůj jídelníček trochu odlehčit a připravte si třeba osvěžující smoothie nebo dobrý zeleninový salát.0 hlasů
Vaše hodnocení