Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přípravy na první rande bývají vždycky složité. Každá holka chce pro svého idola vypadat co nejlépe, a tak bývá nejčastějším problémem právě oblečení. Jestli řešíš stejný problém, zkusím ti poradit 5 zaručených tipů, které ti výběr vhodného outfit...

5 tipů jak vybírat oblečení na první rande

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 07.07.2015, 00:39 | 07.07.2015, 00:39 | Krásná.cz/křž

Přípravy na první rande bývají vždycky složité. Každá holka chce pro svého idola vypadat co nejlépe, a tak bývá nejčastějším problémem právě oblečení. Jestli řešíš stejný problém, zkusím ti poradit 5 zaručených tipů, které ti výběr vhodného outfitu usnadní.

1. Víš, kam půjdete?

 

Místo setkání je důležité a myslím, že i poměrně rozhodující při výběru nejvhodnějších hadříků. Takže pokud pro tebe tvůj vysněný nechystá nějaké překvapení, ber ohled na to, kam se vlastně chystáš. Půjdete na romantickou večeři, na procházku do lesa, nebo tě snad čeká něco akčnějšího? Zkus se podle toho zařídit a dodržovat určitý nepsaný dresscode. Jestli víš, že jsi pozvaná na večeři do lepšího podniku, určitě si neoblékej džíny a tenisky.

 

2. Osvědčené zbraně tvého šatníku

 

Místo vašeho prvního rande už znáš, takže máš prvotní představu, jestli to budou večerní šaty nebo něco uvolněnějšího. Teď je důležité doladit to do detailů. Na první schůzce bys měla být neodolatelná a hlavně v pohodě. Proto si vybírej oblíbené a osvědčené kousky ze svého šatníku. Vyvaruješ se tak nejrůznějším trapasům a nepříjemnostem, které by ti mohly celé rande zkazit.

 

3. Pohodlí nade vše

 

Ano, toto rčení platí i pro tvoje první rande. Vím, že chceš být sexy a neodolatelná, ale především by ses měla cítit pohodlně. Jen tak z tebe bude vyzařovat vnitřní pohoda, kterou ocení nejeden kluk. :-) Pohodlí nade vše ale neznamená, že si oblečeš vytahané tepláky a tričko po tátovi, ve kterém se cítíš nejpohodlněji. :-))

 

 

4. Vrstvení

 

Počasí je opravdu nevyzpytatelné, stejně tak jako třeba klimatizace v restauraci. Proto buď chytrá a připravená na každou příležitost. K topu nebo přes šaty si vezmi lehký svetřík, který tě v chladnějším prostředí příjemně zahřeje, ale taky půjde snadno sundat. To oceníš při tanci, nebo třeba v místnosti, kde se hodně topí.


V případě, že máš složitý účes a nerada bys sis ho zničila, vybírej takové vrstvy oblečení, které půjdou lehce sundat i obléknout. Nedoporučuji svetry a mikiny přes hlavu, místo toho zvol raději zapínání na knoflíčky nebo zip.


5. Buď sama sebou

 

Někdy je nejlepší zapomenout na všechny rady a osvědčené tipy. Zkus být prostě spontánní a hlavně sama sebou. Jen tak ukážeš svému klukovi, kým doopravdy jsi. Rozhodně se nepřetvařuj! Kluci na tohle mívají zvláštní instinkt, takže by tě tvůj nový objev mohl lehce prokouknout. A věř, že by byl určitě nerad, kdybys ho takhle tahala za nos.

 

Co by sis na první rande oblékla ty? Vyfoť se a pochlub svým outfitem. Fotky posílej na redakce@krasna.cz.19 hlasů
Vaše hodnocení