Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nepyšníš se dlouhou hřívou a je ti trošku líto, že si nemůžeš ze svých vlasů vytvořit dva boxerské copy? Konec smutnění! Máme pro tebe šest účesů, které hravě uděláš i ze svého krátkého střihu. Chce to jenom trošku zručnosti a šikovnosti.

6 originálních účesů pro KRÁTKOVLÁSKY! Na ples i do školy

Účesy pro krátké vlasy
zdroj: Pinterest Účesy pro krátké vlasy
aktualizováno 08.02.2018, 16:18 | 08.02.2018, 16:18 | Krásná.cz

Nepyšníš se dlouhou hřívou a je ti trošku líto, že si nemůžeš ze svých vlasů vytvořit dva boxerské copy? Konec smutnění! Máme pro tebe šest účesů, které hravě uděláš i ze svého krátkého střihu. Chce to jenom trošku zručnosti a šikovnosti.

Mohlo by se zdát, že s krátkými vlasy není taková zábava. Opak je ale pravdou. Pokud jsi krátkovláska, pak máš výhodu v tom, že s vlasy je poměrně snadná manipulace a lépe drží tvar.


Německá klasika
Chceš si zavzpomínat na Oktoberfest? Pak si vytvoř tento typický německý účes, který zprvu vypadá velmi složitě, ale na druhý pohled můžeš vidět, že na něm není nic těžkého. Stačí, když si vytvoříš dva copánky, které do sebe vzájemně propleteš. Následně vzniklý cop vezmi a otoč vzhůru k hlavě. Tam ho nezapomeň pevně upevnit pinetkami, a máš hotovo!

 

Účesy pro krátké vlasy - 8
(Foto: Pinterest)


Rozvrkočená dívka

Nebaví tě uhlazené účesy, které mají řád a svá pravidla? Pak si ze svého mikáda zkus vytvořit tento messy účes, který sluší snad každému. Celé jeho kouzlo tkví ve čtyřech copech, které do sebe propleteš. Zbytek vlasů můžeš natočit, abys získala ten správný efekt.

 

Účesy pro krátké vlasy - 3
(Foto: Pinterest)


Francouzský šmrnc

Kdo by nechtěl vypadat jako správná Pařížanka? Pokud máš ráda roztomilé drdůlky, pak si zamiluješ tento jednoduchý účes, který zvládneš za pár minut. Trik je v jednoduchém propletení vlasů. U tohoto účesu nebude vadit, když vytáhneš některé pramínky vlasů, které tvůj účes dovedou k dokonalosti.

 

Účesy pro krátké vlasy - 2
(Foto: Pinterest)

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 božských účesů, které zamaskují mastné vlasy
Krásné účesy pro dlouhé vlasy: Ozdoba na ples, na rande i jen tak do školy
11 geniálně jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy

 
Jako víla

Určitě nám dáš za pravdu, že v jednoduchosti je krása. Co si takhle vytvořit klasický cop, který povede jenom z jedné strany hlavy? Tento cop můžeš upevnit do zadních vlasů a přehodit přes něj nakulmované vlasy. Už teď je nám jasné, že budeš vypadat jako roztomilá lesní víla.

 

Účesy pro krátké vlasy - 4
(Foto: Pinterest)


Dva copy? Proč ne!

Dva copánky nejsou jenom pro dlouhovlásky. Jenom se podívej, jak skvěle vypadají i na krátkých vlasech. Při jejich tvorbě si dej pozor na to, aby byly souměrné a neměly tendenci "ujíždět". Jinak věříme, že se ti podaří a budou vypadat fantasticky!

 

Účesy pro krátké vlasy - 5
(Foto: Pinterest)


Vyšší dívčí

Mají tvé vlasy neurčitou délku? Nemáš mikádo, ale zároveň ani dlouhé vlasy? Pak si můžeš vytvořit tento složitější účes, který tě možná bude stát mnoho úsilí, ale výsledný efekt bude opravdu geniální. Základem jsou dva holandské copy, které povedeš od krku směrem k temeni hlavy. Následně z nich vytvoříš dva drdoly.

 

Účesy pro krátké vlasy - 7
(Foto: Pinterest)

 0 hlasů
Vaše hodnocení