Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsou dny, kdy naše vlasy nejsou v dobré kondici. Buď jsme si je ráno nestihly umýt, nebo jsou plné laku a tužidla po včerejší párty. V každém případě je potřebujeme dát rychle do formy, a to nejlépe tak, aby naše okolí nezpozorovalo, že jsme ráno ...

6 božských účesů, které zamaskují mastné vlasy

Krásné vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Krásné vlasy
aktualizováno 17.02.2016, 16:31 | 17.02.2016, 16:31 | Krásná.cz / DyA

Jsou dny, kdy naše vlasy nejsou v dobré kondici. Buď jsme si je ráno nestihly umýt, nebo jsou plné laku a tužidla po včerejší párty. V každém případě je potřebujeme dát rychle do formy, a to nejlépe tak, aby naše okolí nezpozorovalo, že jsme ráno měly bad hair day. Naopak chceme vytvořit dojem, že krásnější vlasy nikdo nemá. Máme pro tebe několik účesů, které dokonale zamaskují mastné vlasy, a ke všemu budeš vypadat neodolatelně.

Pletený drdol
Pokud ti pletení francouzských copů nedělá problém, tak pletený drudůlek je pro tebe jasnou volbou. Zkus se pokusit o tzv. messy formu, kdy vytaháš krátké pramínky, a tak drdol bude vypadat neuhlazeně, ale zároveň sexy. Takto nosí upravené vlasy i Lauren Conrad, oblíbená herečka a lifestylová spisovatelka. Na celý postup a video se podívej zde.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)


Účes za 2 minuty
Únor je u skoro konce, a pokud chceš, aby tvé vlasy dostaly jarní šťávu, pak vyzkoušej tento jednoduchý účes. S tímto účesem budeš vypadat jako jarní víla, a když do vlasů přidáš třeba květovanou čelenku, pak se rozhodně připrav na obdivné pohledy kolemjdoucích. Tento účes můžeš použít i při formálnějších událostech.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)


Cop na stranu
Culík na stranu se hodí pro všechny holky, které mají vlnitější vlasy, se kterými nejsou spokojeny. Stejně tak i pro případy, kdy jsou vlasy přeleželé, mají podivný tvar a o objemu nemůže být řeč. Postup je naprosto jednoduchý. Hlavně věnuj pozor závěrečnému stylingu. Zkus vytahat drobné pramínky, aby účes nevypadal příliš hladce. Vše ti ukáže americká blogerka tady.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

11 geniálně jednoduchých účesů pro dlouhé vlasy
3 SUPER účesy pro dlouhé vlasy
Mista Fashion Blog: Zapletený účes pro všechny délky vlasů


Rychlá úprava pro krátkovlásky

Rozhodně jsme nezapomněly ani na krátkovlasé holky. Pokud patříš mezi ně, tak jistě víš, že úprava krátkých vlasů je velmi náročná. Žádné culíky a drdoly. Zkus ale své vlasy ještě více uhladit. Budeš vypadat jako filmová hvězda! Postup krok za krokem ti vysvětlí youtuberka Dacia Carroll ve svém videu.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)


Dvojitě zapletený drdol
Uhlazený baletní drdol zná každý, ale pokud tvé vlasy nejsou úplně v kondici, pak vyzkoušej tento typ drdolu. Bude vypadat velmi originálně. Opět můžeš povytahovat krátké pramínky okolo uší, tím docílíš větší neformálnosti. Na celý postup se podívej zde.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)


Účes jako ze švýcarských hor

Jestli máš pocit, že tvé vlasy jsou tak mastné, že s nimi už nic neuděláš, tak se podívej na tento návod. Blogerka z webu Hair Romance ti ukáže, že když správně zapleteš copánky a pořádně je mezi sebou propojíš, tak nikdo nepozná, že máš mastné vlasy.

 

Rychlý účes
(Foto: oficiální zdroj)12 hlasů
Vaše hodnocení