Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaké jsou ty nejhorší módní faux pas, kterých se české ženy neustále dopouští? Dejte si na ně pozor! Hrozí, že si trhnete pořádnou ostudu a budete ostatním pro smích.

7 nejhorších módních prohřešků, které stále vídáme v českých ulicích

Módní přešlapy - 4
zdroj: Getty Images Módní přešlapy - 4
aktualizováno 18.01.2019, 00:00 | 18.01.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jaké jsou ty nejhorší módní faux pas, kterých se české ženy neustále dopouští? Dejte si na ně pozor! Hrozí, že si trhnete pořádnou ostudu a budete ostatním pro smích.

Kterým kouskům a kombinacím byste se měly vyhnout obloukem?

 

1. Batoh a podpatky


Tyhle dvě věci prostě nejdou dohromady. Sportovní batoh a elegantní boty na podpatku působí směšně. Výjimka se dá udělat u menšího elegantního koženkového batůžku, ale všeobecně platí, že k batohu nejlépe pasují tenisky.


2. Knoflíčky u košile, které se rozevírají


Znáte to. Trošku jste přibraly a je vám líto vyhodit nebo posunout dál oblíbené kalhoty, svetřík nebo košili. Zoufale se je na sebe snažíte natáhnout, a i když se vám to nakonec podaří, výsledek není zrovna žádoucí. Nepadnoucí a rozevírající se oblečení působí vulgárně a opticky vám přidá několik kilo navrch.

 

Módní přešlapy - 5
(Foto: Getty Images)


3. Obrys spodního prádla


Pokud jste si oblíbily těsné džíny nebo legíny, dejte si pozor, aby se vám v zadních partiích nerýsoval obrys kalhotek. Pro takové příležitosti se vyplatí zainventovat do bezešvého spodního prádla, díky kterému se tomuto trapasu vyhnete obloukem. Dalším často opakujícím se jevem jsou vykukující tanga. Ve škole nebo v práci vám podobný prohřešek může pořádně uškodit. Dejte si na to pozor!


4. Špinavé boty


Klasika. Ráno nestíháte a na to, abyste řešily, jestli jsou vaše boty čisté, nemáte vůbec čas. Zkuste si vytvořit nový návyk a boty umyjte každý den po příchodu domů. Budete působit úplně jiným dojmem a vaše boty vám díky správné péči poslouží mnohem déle.

 

Módní přešlapy - 2
(Foto: Getty Images)


5. Seprané černé džíny


Černé džíny se rády sepírají, a proto musíte dbát na správné praní. Perte je obráceně, ve speciálním pracím gelu na černé prádlo a maximálně na 30 stupňů. Pokud jsou už seprané a černá nápadně připomíná šedou, raději je vyhoďte. Nechcete přeci působit jako nějaké šmudly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejčastější přešlapy při úpravě obočí: Neděláš je také?

Červená rtěnka. Sexy doplněk nebo přešlap v líčení?

4 neomluvitelné chyby při nanášení tvářenky

6. Viditelná ramínka od podprsenky

 

Halenky a svetříky se spadlými rameny jsou úžasně svůdné a ženské pouze tehdy, pokud celý dojem nepokazíte vykukujícími ramínky od podprsenky. Dobře nepůsobí ani ty průhledné. Chce to samodržící podprsenku bez ramínek.

 

Módní přešlapy - 1
(Foto: Getty Images)


7. Legíny místo kalhot


Legíny nejsou kalhoty! Pokud jste si je oblíbily, noste je pouze k topům, tunikám a šatům, které svou délkou zakryjí boky a zadek. Legíny a krátké tričko jsou hotový horor a často ukážou víc, než byste chtěly.

 

Jaké další módní kombinace se podle vás dají považovat za opravdové módní peklo?1 hlasů
Vaše hodnocení