Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak vlastně vypadá krásná žena? Kdo nebo co to určuje? Je pravda, že modelka může být jen dívka se souměrným obličejem, dokonalou pletí, hustými vlasy a mírami 90-60-90? Pokud jste si doteď myslely, že znáte všechny odpovědi, tyto úspěšné ženy vám...

5 úspěšných modelek, které boří standardy krásy a ze své vady na kráse udělaly přednost

Modelky
zdroj: Instagram Modelky
aktualizováno 25.12.2018, 00:00 | 25.12.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Jak vlastně vypadá krásná žena? Kdo nebo co to určuje? Je pravda, že modelka může být jen dívka se souměrným obličejem, dokonalou pletí, hustými vlasy a mírami 90-60-90? Pokud jste si doteď myslely, že znáte všechny odpovědi, tyto úspěšné ženy vám je vyvrátí.

Kdybyste je potkaly na ulici, asi by vás nenapadlo, že pracují jako modelky. Musíte ovšem uznat, že jejich nedokonalosti, které je tolik odlišují, jsou vlastně přitažlivé a krásné. Dělají je totiž jedinečnými!

 

1. Koki

 

Americká modelka s údernou přezdívkou Koki téměř vůbec nenosí make-up a své výrazné pigmentové skvrhy hrdě vystavuje světu. Také váš nosík v létě zdobí roztomilé pihy? Přestaňte je schovávat a udělejte z nich přednost!

 

Koki
(Foto: Instagram)

@kokeadile

 

2. Freya Lawrence

 

Velké odstávající uši, tvář posetá pihami a vykulené oči se na první pohled nezdají být zrovna atributy úspěšné modelky. Opak je pravdou! Agentura Freyu objevila už ve čtrnácti letech a rozhodně se v ní nezmýlila. Později se stala tváří několika významných značek.

 

Freya Lawrence
(Foto: Instagram)

@frreyaa

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kariéra modelky ji dohnala k bulimii. Nyní má o 12 kilo více a cítí se krásná!

FOTO UVNITŘ: Fitness blogerka přiznala, jak vypadá její bříško po porodu a dokázala, že ani influenceři nejsou dokonalí!

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí

 

3. Rebekah Marine

 

I když má od malička jednu ruku umělou, šla si za svým snem a stala se modelkou. Dotáhla to tak daleko, že se v roce 2015 stala dokonce i tváří newyorského Fashion Weeku. Aktuálně se mimo působení v módním průmyslu věnuje také pořádání motivačních seminářů.

 

Rebecca Marin
(Foto: Instagram)

@rebekahmarine

 

4. Sarah Taylor

 

Sarah si kvůli rozsáhlé skvrně na obličeji prožila kruté období. Ve škole ji šikanovali, neměla se ráda a nebyla vůbec spokojená se svým vzhledem. Nyní je všechno jinak! Svou odlišnost hrdě vystavuje na každé fotografii a nesnaží se ji zakrývat make-upem.

 

Sarah Taylor
(Foto: Instagram)

@sruhtaylor

 

5. Carlotta Runze

 

Tajemný výraz v obličeji a velký nos jsou poznávacím znamením mladé modelky, která je na své odlišnosti pyšná a vděčí jim za spousty pracovních zakázek.

 

Carlotta Runze
(Foto: Instagram)

 @carlotta.runze

 

Je něco, co se vám na vašem těle nelíbí a stydíte se za to? Už vás někdy napadlo proměnit to v přednost? Inspirujte se příběhy těchto jedinečných mladých žen!0 hlasů
Vaše hodnocení