Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Náš hrudník by měl být ozdobou, symbolem ženskosti a tím, čím se budeme chtít chlubit.

Asymetrické poprsí umí pěkně potrápit

Poprsí
zdroj: Thinkstockphotos Poprsí
aktualizováno 22.08.2015, 12:53 | 22.08.2015, 12:53 | Krásná.cz/Mersmerize

Náš hrudník by měl být ozdobou, symbolem ženskosti a tím, čím se budeme chtít chlubit.

Nezáleží na tom, jestli máš velikost C, nebo A, každá z nás je jiná a nestojí za to, trápit se tím, že máš o číslo menší, nebo větší prsa než tvoje kamarádka, na tom úspěch nestojí.

Na druhou stranu jsou takové případy, kdy se nám chlubit nechce, prsa se nám nelíbí, protože jsou příliš velká a způsobují nám různé zdravotní komplikace. Nebo také mohou být asymetrická – to znamená, že pravý a levý prs mají odlišnou velikost. Na tom není nic neobvyklého, a když se prozkoumáš, možná i ty zjistíš, že tvá prsa nejsou tak úplně stejná.

Stejně jako oči, i ňadra mohou mít každé jiný tvar či velikost a není to vůbec výjimečný případ. Jen někdy je to zkrátka větší rozdíl a pak není divu, že to někoho trápí. Když to je jen o kousek, dá se to slušně a bez problému zamaskovat, jakmile je ale rozdíl větší, ze zamaskování a celkově i z hrudníku se stává problém. Co s tím?

Časem se to spraví!

Moje první rada, kterou dávám drtivé většině holek, protože mi píší právě ty mladší, je ta, že se to časem spraví a srovná. Prsa totiž nerostou úplně totožně a navíc pokud je ti 13, stále rosteš a tvé tělo se mění. Proto není divu, že za rok už tenhle problém s asymetrickými prsy už nemusíš mít.

 

Poprsí
Někdy je asymetrie poznat na první pohled. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Navíc ženské tělo růstově nekončí v patnácti, jak si spousta mladých slečen myslí, ale vyvíjí se až do 18 let (samozřejmě je to hodně individuální). A prsa se mění celý život. V těhotenství, při kojení, po dětech – prsa jsou v každém stádiu jiná. Také gravitací se mění jejich tvar a stejně jako celé tělo stárnou s námi.

Proto si nezoufej, je tu velká šance, že se tvar tvých prsou ještě změní!

Dobrá podprsenka

Další věc, která je důležitá je pořídit si dobrou podprsenku. Nyní máš obrovskou možnost výběru, protože v obchodech je spoustu modelů, barev, velikostí a tvarů. Od klasických lambád, přes push-upky, korzetové tvary nebo až po podprsenky s kosticemi.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Která prsa mají kluci rádi? Všechna!
Jak svůdně obléknout malá prsa
Jednoduché cvičení, které vyřeší všechny problematické partie

Vybírej si podprsenku podle toho, zda máš možnost přidat výplň. Spousta podprsenek v sobě má takovou vycpávku, kterou můžeš korigovat velikost a symetričnost tvého poprsí. To hlavně v případech, že je rozdíl velice znatelný.

Sebevědomí

To, že je jedno tvé ňadro o centimetr menší nebo má trošku jiný tvar než to druhé, není konec světa. Jsou důležitější a podstatnější věci a co se týče kluků, z vlastní zkušenosti vím, že oni to stejně moc nezkoumají!

Pokud tě nějaký kluk bude mít skutečně rád, co na tom, jak vypadají tvá prsa. I holky, které nemají žádná prsa, nebo naopak mají moc velká, mohou být ve vztahu šťastné a spokojené. Stejné štěstí mohou najít i holky, které příroda neobdařila naprosto ideálními tvary.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz:

Ptali jste se na vše o plastikách prsou
Prsa snů: jak je získat bez plastiky!
Plastika prsou: jaké jsou možnosti?Plastická chirurgie

Jestli budeš mít skutečný problém a prsa budeš mít rozdílná o celou velikost, nebo dokonce o víc, můžeš se obrátit na plastického chirurga, který tvůj problém vyřeší operativně. Toto řešení by však mělo být až to poslední a měla bys k němu přistoupit teprve poté, co se tvé tělo přestane vyvíjet.

 

Plastická operace
S velkým problémem ti může pomoct i plastický chirurg. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Uvědom si také, že i plastika prsou je operace, tedy velký zásah do organismu, protože mimojiné dostaneš celkovou narkózu. Hojené také dost bolí a po nějakou dobu budeš velmi omezená ve svých činnostech. A to už ani nemluvím o tom, kolik taková operace stojí.
 53 hlasů
Vaše hodnocení