Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Od 12. do 21. dubna se v prosluněné Kalifornii opět konala každoroční Coachella. Jde nejen o festival hudby, ale také módy a stylu. A tak přinesl obrovské množství inspirace pro letošní sezónu. Jak vypadaly největší výstřelky a jaké oblečení se ce...

Batika je zpět? Stylová Coachella udává trendy, které ovládnou léto

Coachella
zdroj: Profimedia Coachella
aktualizováno 26.04.2019, 00:01 | 26.04.2019, 00:01 | Krásná.cz

Od 12. do 21. dubna se v prosluněné Kalifornii opět konala každoroční Coachella. Jde nejen o festival hudby, ale také módy a stylu. A tak přinesl obrovské množství inspirace pro letošní sezónu. Jak vypadaly největší výstřelky a jaké oblečení se celebrity vůbec nebály kombinovat?

Událost, která se koná v kalifornském Indiu, každý rok otevírá sezónu hudebních festivalů. A dá se říct, že opravdu slavnostně. Modely, ve kterých se účastníci ukážou, pak inspirují tisíce lidí a milovníků hudby a kempů po celém světě.


Móda na Coachelle vždy ovládne celý Instagram, na němž se návštěvníci neváhají pochlubit. Navíc jde o společensky velmi prestižní událost, na které byste mohly potkat třeba slavné sestry Hadidovy nebo Thornovy a také například Paris Hilton. Nechyběly ani modelky z Victoria´s secret Sara Sampaio, Shanina Shayk, Alessandra Ambrosio a další.


Rodinná záležitost


Letošní Velikonoce strávila ve znamení Coachelly také Kim Kardashian s rodinou. Zatímco Kardashian nebo třeba přítelkyně Travise Scotta Kylie Jenner sázely na jednoduchost, mnohé účastnice si se svým outfitem dost pohrály a rozhodně byly nepřehlédnutelné. Mezi dalšími slavnými osobnostmi se ukázal dokonce i Charlie Sheen v doprovodu své dcery a jejích růžových copů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čas pořídit trendy šortky: Do města, na festival a rande, při kterém ti neodolá
Inspiruj se letošní Coachellou aneb Co se bude nosit na festivalech?
Nezbytnosti na festival

 

To, že barevné a hlavně růžové vlasy jsou stále v kurzu, potvrdila i netuctová kráska Winnie Harlow. Ta se do růžové oblékla doslova celá, růžové teplákové kalhoty zkombinovala s župánkem s chlupatým lemováním.

 

Coachella
(Foto: Profimedia)


Třásně a odhalené břicho


Festival Coachella je pověstný tím, že se celebrity často objeví v nějakých ležérních a pohodlných, občas ale také hodně přestřelených modelech. Jejich oblečení hrálo všemi barvami, a když se někdo objevil v černé, tak aspoň provokoval hodně odhalenou kůží jako například již zmíněná modelka Shanina Shayk.

 

Před letošním létem byste tak měly zapracovat na pevném břiše, protože celebrity ho často vystavovaly na odiv. V kurzu také pořád budou různá body. Shanina vyrazila ven prakticky jen v průsvitném body a sukni z řemínků.

 

Coachella
(Foto: Profimedia)


Velký návrat batiky?


Účastníci Coachelly často sází na styl, který připomíná hippie. Důkazem je i Gigi Hadid, která se ukázala v batikované sukni a šátku, její svršek zahaloval ppouze prsa. Šlo o veselý a lehký letní outfit, na který si nemálo lidí během horkých letních dnů určitě vzpomene.

 

Coachella
(Foto: Profimedia)


Pokud v šatníku nic s třásněmi nemáte a batikované oblečení máte spojené s érou, která už je dávno pryč, nevěste hlavy. Stálicí, která snad nikdy nevyjde z módy, jsou džínové šortky. Na festivalu se v nich ukázalo dostatečné množství slavných krásek na to, abyste věděly, že je letos s klidným srdcem budete moct nosit. Pořád budou také frčet květinové a zvířecí vzory, stejně jako výrazné pastelové barvy.

 

Na fotce je opět Shanina Shayk a společnost jí dělají kolegyně z oboru Rose Bergtram a Nicole Williams-English. Na druhé fotce pak můžete poznat krásnou modelku Romee Strijd.

 

Coachella
(Foto: Profimedia)

 

Coachella
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení