Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Škola se pomalu blíží. S jejím začátkem bude potřeba oprášit batohy a velké kabelky, do kterých se ti vejde vše, co na vyučování potřebuješ. Čemu dáváš přednost ty?

Batoh nebo kabelku?

Studentky
zdroj: Thinkstockphotos Studentky
aktualizováno 26.08.2012, 00:00 | 26.08.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Škola se pomalu blíží. S jejím začátkem bude potřeba oprášit batohy a velké kabelky, do kterých se ti vejde vše, co na vyučování potřebuješ. Čemu dáváš přednost ty?

Některé holky by svou ženskost neshodily za žádnou cenu, a tak batoh v jejich garderóbě nenajdeš. Místo toho nosí do školy maxikabelky, notebookové brašny a tašky přes rameno.

 

Návrháři naštěstí myslí na všechny. V obchodech právě teď najdeš jak stylové batohy, tak kabelky a brašny přes rameno. Jak vybírat?

 

Anketa
Co nosíš do školy radši ty?
554 hlasů
Batoh.
288 hlasů
Kabelku.
292 hlasů
Střídám to.
Hlasovalo 1134 lidí
 

 

Pokud dáváš přednost batohu, v nabídce najdeš celou škálu sportovních i elegantnějších modelů, které díky decentním vzorům i tmavším barvám sladíš s každým outfitem. V barvách kraluje černá, šedá, hnědá, ale i modrá, bordó a zelená.


Fotogalerie

1 / 32 Otevřít fotogalerii

 

Jestli vyznáváš sportovnější styl, nemusíš se bát ani veselejších barev a motivů. Mysli ale na to, aby celý tvůj outfit stylově ladil. Není nic horšího, než holka ve volánkových šatech a lodičkách, která má na zádech ošuntělý sportovní batoh, který hraje všemi barvami.


Fotogalerie

1 / 31 Otevřít fotogalerii

 

Pokud dáváš přednost kabelkám, zvaž nejprve své možnosti. Nemáš moc peněz a nechceš si pořizovat hned několik modelů? Pak vybírej kabelku, která se univerzálně bude hodit k většině tvého oblečení. Prim hraje černá, nic nezkazí ale ani hnědá, béžová, šedá. I krémové a bílé jsou krásné, ale jen když se k nim vhodně chováš. Všechna špína je na nich totiž hned vidět.

 

Fotogalerie

1 / 55 Otevřít fotogalerii

 

Pokud ti tvé kapesné dovolí víc kabelek, můžeš sáhnout i po odvážnějších tvarech, barvách a vzorech. I na podzim bude trendy mentolová a květinové vzory, prim ale hraje bordó, okrová, hnědá a zelenkavá.

 

Fotogalerie

1 / 68 Otevřít fotogalerii

 

V galeriích v tomto článku se můžeš inspirovat modely značek Roxy, Quiksilver, Dakine, WeSC, Baťa, New Yorker a H&M.14 hlasů
Vaše hodnocení