Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš krásné, výrazné blond vlasy, ale nevíš, jaké líčení k nim zvolit? Černá řasenka a tmavá tužka na oči není správnou volbou, ale my ti poradíme, co s tím.

Beauty tip: Ideální denní i večerní líčení pro blondýnky

Namyšlená blondýna
zdroj: Thinkstockphotos Namyšlená blondýna
aktualizováno 18.01.2016, 16:54 | 18.01.2016, 16:54 | den

Máš krásné, výrazné blond vlasy, ale nevíš, jaké líčení k nim zvolit? Černá řasenka a tmavá tužka na oči není správnou volbou, ale my ti poradíme, co s tím.

Na denní líčení blondýnkám nejvíce sluší jemné, tlumené barvy a decentní líčení. Naprosto ti bude stačit sjednotit si pleť, nanést broskvovou tvářenku a oči zvýraznit hnědou řasenkou. Jestli jsi zvyklá na nošení stínů, můžeš si oči vystínovat světle hnědou barvou a nebo barvou tvé tvářenky. Na rty ti postačí jemný růžový lesk.

Co se týká večerního líčení, tak můžeš přitlačit. Vystínuj si oči tmavě hnědou, pod obočí nanes světlý stín, který tvůj pohled rozzáří. K tomuto líčení zvol jemnou barvu rtěnky. Jestliže naopak máš ráda výrazné rty, tak na oči ti postačí linka a řasenka.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Bezchybné nahé líčení? S tímto návodem hračka
To nejlepší líčení pro brunetky
Blond, zrzka, brunetka: líčení podle barvy vlasů

Jestli si stále nevíš rady, tak se v galerii můžeš inspirovat slavnými blond celebritami s naprosto ukázkovým líčením.

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii8 hlasů
Vaše hodnocení