Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Audrey Hepburn, Marilyn Monroe či Marlene Dietrich. Co filmové hvězdy spojuje? No především jejich uhrančivá krása, ke které stále vzhlížíme a obdivujeme ji. Teď klidně můžeš vypadat jako ony, protože konečně známe jejich beauty tajemství.

BEAUTY TRIKY podle Audrey Hepburn a dalších světových hvězd

Audrey Hepburn
zdroj: Profimedia Audrey Hepburn
aktualizováno 28.03.2017, 00:29 | 28.03.2017, 00:29 | Krásná.cz

Audrey Hepburn, Marilyn Monroe či Marlene Dietrich. Co filmové hvězdy spojuje? No především jejich uhrančivá krása, ke které stále vzhlížíme a obdivujeme ji. Teď klidně můžeš vypadat jako ony, protože konečně známe jejich beauty tajemství.

A připrav se. Tyhle krásky totiž věděly, že krása může bolet.

 

Jak na porcelánovou pleť podle Audrey?
Možná by tě ani nenapadlo, že za perfektní pletí této herečky stála parní lázeň. Audrey si několikrát týdně dopřála relax nad miskou horké vody. Tato procedura zlepšuje krevní oběh a především zbavuje pleť škodlivin. Díky tomu měla Audrey dokonalou pleť bez výraznějších pórů. Herečka také dbala na dlouhé procházky v přírodě, které mají pozitivní vliv na kvalitu pleti. Poslední vychytávka se v dnešní době může zdát skoro až komická. Typických vějířovitých řas totiž docílila herečka špendlíkem! Je to neuvěřitelné, ale každý den si špendlíkem oddělovala řasy, které byly slepené od řasenky. Naštěstí tohle už dělat nemusíš, protože existuje nespočet řasenek, které mají speciální kartáčky proti slepení řas.

 

Audrey Hepburn
(Foto: Profimedia)


Tajemství propadlých lící Marlene Dietrich raději nezkoušej

Německá herečka platila ve své době za opravdovou sexbombu. Na svém vzhledu však pečlivě pracovala a o přirozenosti rozhodně nemůžeme mluvit. Věděla jsi, že si nechala vytrhnout horní stoličky, aby měla propadlé tváře? Dnes považujeme tento krok za naprosto šílený, ale Marlene na něj byla patřičně hrdá. Podobně razantně se zachovala i ke svému obočí, které si vyholila, aby místo něj mohla nakreslit tenoučkou čárku. Dále Marlene praktikovala metodu konturování, která je i v současné době velmi oblíbená. Naopak příliš neholdovala řasence na spodních řasách. Bála se, aby její oči nevypadaly unaveně.

 

Marlene Dietrich
(Foto: Profimedia)


Za přirozenou krásou Marilyn hledej hormony
Marilyn Monroe opravdu vypadala božsky i bez nalíčení. Nebyla by to ale hvězda prvního formátu, kdyby si nechtěla zachovat věčné mládí. A tak Marilyn sázela na hormonální krém od maďarského dermatologa, který tvrdil, že objevil elixír mládí. Krém sice dokázal pleť vyhladit a dodat jí maminkovský vzhled, ale jeho velkou nevýhodou bylo, že zrychloval růst chloupků. Marilyn se nechávala slyšet, že jí tyto chloupky na obličeji nevadí. Prý dodávaly jejímu obličeji třpyt. O kráse Marilyn panuje mnoho dohadů. Někdo tvrdí, že si nechala vytetovat obočí či oční linky, jiný zase oponuje, že Marilyn byla opravdu krásná od přírody. Pravdu se už nikdy nedozvíme.

 

Marilyn Monroe
(Foto: Profimedia)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krásné svěží líčení jen pro tebe!
5 největších chyb v líčení
10 rad k dokonalému líčení a krásné pleti


Sophia a její italské tajemství
Co by to bylo za Italku, kdyby nepoužívala olivový olej. Ano, za krásou Sophie Loren můžeme hledat právě olivový olej. Herečka ho každý den vypila dvě polévkové lžíce. Olej používala také na svůj zevnějšek. Promasírovávala jím pleť a poté ho smyla. Používala ho nejen na obličej, ale také po celém těle. Vyzkoušej tento italský trik i ty!

 

Sophia Loren
(Foto: Profimedia)


Grace by nám mohla dát lekci

Grace Kelly, stejně jako Marlene, byla přebornicí v konturování. Na obličej používala hned několik barev, díky kterým dokázala svůj obličej perfektně vykonturovat. Tajemství její zdravé pleti prý spočívalo v dodržování pitného režimu a pojídání sušené mrkve a celeru.

 

Grace Kelly
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení