Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Potřebují tvoje vlasy vzpruhu? Nebo potřebuješ zkrotit nepoddajné kudrny? Zkus je vyživit osvědčeným pomocníkem.

Brazilský keratin: spása pro tvé vlasy

Krásné vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Krásné vlasy
aktualizováno 27.10.2012, 00:09 | 27.10.2012, 00:00 | / Krasna.cz/Statečná Mandarinka

Potřebují tvoje vlasy vzpruhu? Nebo potřebuješ zkrotit nepoddajné kudrny? Zkus je vyživit osvědčeným pomocníkem.

Co to je?

 

Brazilský keratin je jakýsi zábal na vlasy, vlasová kůra, vlasová maska, říkejme tomu každý tak, jak uznáme za vhodné. Je to čistě přírodní produkt, čehož si já cením. Keratin je přirozený protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů.

 

Úkol brazilského keratinu

 

Tato kůra má za úkol - jak už jsem psala - zregenerovat vaše vlasy, a nebo je také narovnat, to je jedno z hlavních poslání Keratinu. Má vám zkrátit dobu úpravy vlasů, protože vlasy po aplikaci keratinu budou poddajnější, jemnější a méně lámavé. Keratin působí po dobu asi dvou měsíců. Molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození.

 

 

Cena

 

Jediná nevýhoda tohoto prostředku je jeho cena. Aplikace keratinu se samozřejmě provádí v kadeřnickém salonu u profesionálních kadeřnic (můžete si keratin koupit i v lahvičce domů a udělat si ho doma, ale není to ono a nebudete mít tak kvalitní keratin). Cena keratinového ošetření se pohybuje podle hustoty a délky vlasů od 2000 do 5000 Kč. Což není nejlevnější, ale stojí to za to. Na slevových serverech je k mání za mnohem nižší cenu, stačí sledovat akce.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čím škodíš svým vlasům, a jak s tím přestat
Chceš, aby ti rychleji rostly vlasy?

Dlouhé a husté vlasy ihned? Zkus CLIP-IN prameny!

 

Moje dojmy

 

Já masku brazilského keratinu absolvovala již dvakrát, protože mám vlasy kudrnaté s velkým objemem a vlasů mám mnoho. Nešla bych do toho, kdybych neměla tetu kadeřnici, protože tolik peněz, abych si to mohla dovolit, fakt nemám. No ale moje dojmy z keratinu jsou úžasné, vlasy skvěle narovná a zregeneruje, vůbec neelektrizují, jsou lesklejší a rychleji rostou. Rozhodně ho doporučuji, ale vím, že to není pro každého cenově dostupné. Ale kdo z vás bude mít možnost podstoupit masku, neváhejte a jděte do toho, vaše vlasy vám budou vděčné.4 hlasů
Vaše hodnocení