Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš se nechat hýčkat a poradit, jak být krásnější? Vyraz na Den zdraví a krásy. Zazpívá ti tam i Gábina Gunčíková, která nám prozradila svoje triky a tipy pro krásu.

ROZHOVOR: Buď krásnější s Gábinou Gunčikovou

TŘETÍ FINÁLE - Gabriela Gunčíková
TŘETÍ FINÁLE - Gabriela Gunčíková
aktualizováno 06.10.2011, 14:42 | 06.10.2011, 00:00 | Krásná.cz

Chceš se nechat hýčkat a poradit, jak být krásnější? Vyraz na Den zdraví a krásy. Zazpívá ti tam i Gábina Gunčíková, která nám prozradila svoje triky a tipy pro krásu.

Obchodní centrum Park Hostivař oslaví 8. října 2011 své jedenácté narozeniny. Při této příležitosti připravilo pro své zákazníky Den zdraví a krásy, tedy den plný zábavy, informací o zdravém životním stylu, ale také vystoupení Lukáše Adamce a Gabriely Gunčíkové, finalistů ČeskoSlovenské SuperStar. Narozeninové odpoledne začíná již v 13:00.

 

SUPERSTAR: Lukáš Adamec a Gábina Gunčíková

 

Akci bude provázet velká soutěž o hodnotné ceny či možnost poradenství jak v oblasti výživy, kosmetiky, módy či cvičení. Zájemci si tu mohou vyzkoušet cvičení na fitness strojích, ochutnat dietní speciality nebo zakoupit knihy o zdravém životním stylu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Inspiruj se svůdnou image Gábiny Gunčíkové
Rozhovor blogerky s Gábinou Gunčíkovou
Jaká bude deska "superstára" Lukáše Adamce?

 

Odpolednem návštěvníky provede sympatický moderátor Petr Vágner, a to za asistence známých osobností z oblasti hudby, ale i zdravého životního stylu. Svůj prostor zde bude mít oblíbená doktorka Kateřina Cajthamlová, která přítomným poradí se správným a zdraví prospěšným stravováním. O hudební zážitek se pak postarají finalisté z Česko Slovenské SuperStar – pohodář Lukáš Adamec a něžná rockerka s neuvěřitelným hlasem Gabriela Gunčíková.

 

ŠESTÉ FINÁLE: Gabriela Gunčíková

 

A právě Gábiny jsme se zeptali na její kosmetické triky a typy na to, jak být krásnější.

 

Jak si udržuješ štíhlou postavu?

 

V minulosti jsem hodně sportovala, hrála jsem vrcholově házenou, takže při trénincích 3 x týdně a pravidelné zápasové frekvenci se postava udržovala sama. Pak ovšem přišlo zranění kolene a s vrcholovým sportem byl konec. V současné době, kdy jsem pracovně vytížena, se velmi těžce hledá chvilka na relaxaci, natož na aktivní odpočinek. Prozatím to řeším alespoň zdravou životosprávou a aktuálně i náročnými tréninky na přípravu taneční soutěže TV Markíza Let's dance.

 

Jaký sport tě baví?


Mám velmi ráda lyžování a snowboarding, plavání a všechny míčové sporty včetně fotbalu.

 

Měla jsi ze svého vzhledu někdy mindrák? Z čeho?


Samozřejmě jako každá jiná žena nejsem se svým vzhledem zcela spokojená. Dříve jsem svůj vzhled nebrala nijak vážně, protože jsem vyrůstala spíše jako kluk, a dnes už se nad tím nezamýšlím. Myslím si, že žádná dívka by neměla mít ze svého vzhledu mindrák, protože na každé ženě je něco jedinečného, a tedy i krásného. Tak to prostě musí brát každá žena, jinak se z toho zblázní, to je můj názor...

 

Je něco, co jiným dívkám závidíš?

 

Řídím se heslem “jsem, jaká jsem“ a i kdybych někomu něco záviděla, nic tím nezměním a neudělám. Rozhodně nikdy nechci být umělou Bárbínou.

 

Líčíš se každý den?


Líčím se pouze tehdy, kdy to vyžaduje můj denní program a hlavně čas....

 

Kolik času strávíš ráno v koupelně?


To záleží na situaci a časovém rozvrhu. Je pravda, že si raději někdy pospím a v koupelně se moc nezdržím, ale jsou dny, kdy se naložím do vany a dokážu tam strávit i několik hodin.

 

V SuperStar jsi vystřídala celou řadu účesů. Jaký styl máš ráda ty osobně?


Je pravda, že v SuperStar jsem si s kadeřníky užila, protože se na mně někdy pěkně vyřádili. Na druhé straně, po všech zkušenostech jsem schopna posoudit, co mi sluší a co ne. Nejraději volím styl mých přirozených vlnitých vlasů a někdy si dám tu práci a vlasy vyžehlím pro změnu image. Nejsem typ ženské, která si bude na hlavě sama vytvářet nějaké extravagance, prostě čistě přirozeně...

 

Jaké kosmetické produkty ti nesmí chybět v kabelce?


Tak určitě produkty k dennímu použití jako je deodorant, toaletní voda, pudr, lesk na rty, tak asi jako každá jiná normální ženská.

 

Jaký parfém právě teď používáš?


Nejsem právě ten typ náročné ženy, která preferuje jen značkové parfémy. Prostě co mi voní, to si koupím - a jak se lidově říká, klidně i za „babku“. Co se týče nároků, jsem prostě obyčejná holka.10 hlasů
Vaše hodnocení