Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nosíš vlasy pořád rozpuštěné, nebo v praktickém culíku? Zkus malou, nenáročnou, ale vskutku efektní změnu.

Celebrity milují vlasy na stranu. Okopíruj jejich look

Celebrity milují vlasy na stranu - 17
zdroj: isifa.com Celebrity milují vlasy na stranu - 17
aktualizováno 29.09.2012, 00:00 | 29.09.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Nosíš vlasy pořád rozpuštěné, nebo v praktickém culíku? Zkus malou, nenáročnou, ale vskutku efektní změnu.

Celebrity si zamilovaly vlasy sčesané na stranu. Účes s posunutou pěšinkou a po straně splývající hřívou ti dodá nový šmrnc a retro nádech předválečných křehkých dam.

 

Výhodou je, že tento účes můžeš nosit, ať máš vlasy rovné nebo kudrnaté, po ramena nebo do půl pasu. Vždy vypadá krásně. Inspiruj se například českou topmodelkou Petrou Němcovou, která vyzkoušela vlasy na stranu s rovnými vlasy, jemně zvlněnými, i pevnými loknami.

 

Celebrity milují vlasy na stranu - 2
(Foto: isifa.com)

 

Celebrity si více libují ve zvlněné verzi. Nosí vlasy jen lehce zvlněné, nebo s propracovanými loknami. Aby byl účes ještě oslnivější, používají gely a vosky pro mokrý vzhled vlasů. Do vlasů můžeš také nastříkat sprej pro diamantový třpyt vlasů.

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii

 

Jak na to? Potřebuješ jen hřeben nebo kartáč a několik pinetek. Vlasy učeš a uhlaď vzadu k jedné straně. Pírky nebo pinetkami zafixuj prameny, aby držely správný směr. Aby pinetky nebyly vidět, překryj je sčesaným pramenem vlasů, který přetáhneš přes pinetky, zakroutíš pod ně a přiděláš zespodu dalším pírkem, tak, aby nebylo pod splývajícími vlasy vidět. Vlasy tak na straně budou držet a účes bude vypadat elegantně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dlouhé a husté vlasy ihned? Zkus CLIP-IN prameny!
Podzimní účesy ve znamení retro návratů
Jaké účesy se budou nosit na podzim?
Tři odvážné účesy pro dlouhovlásky

 

Podrobný návod najdeš v tomto videu.

 

 

Chceš změnu? Oživ účes copánkem, zvlněnými vlasy nebo zasponkuj vzadu na hlavě tenké pramínky v podtočených prstencích, čímž vznikne volný drdůlek.6 hlasů
Vaše hodnocení