Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nosíš ráda čelenky? Mrkni, které frčí, k jaké příležitosti se hodí a s čím je kombinují celebrity.

Čelenky nejen pro Indiány

Brýle Ray-Ban
zdroj: Thinkstockphotos Brýle Ray-Ban
aktualizováno 19.08.2013, 00:00 | 19.08.2013, 00:00 | Krasna.cz/Eva Trávníčková

Nosíš ráda čelenky? Mrkni, které frčí, k jaké příležitosti se hodí a s čím je kombinují celebrity.

Miluju čelenky do vlasů. Nosím je s vlasy rozpuštěnými, ale také když mám vlasy spletené do copu, když mám drdol, atd. Obyčejnou plastovou čelenku používám, když doma uklízím a nechci, aby mi vlasy padaly do očí. Když na sebe nanáším pleťovou masku, mám na to vyčleněnou čelenku látkovou, která už je od masek i dostatečně zapatlaná, takže jiné využití pro ni už ani nepřipadá v úvahu. Čelenku používám také při odličování, sprchování a také při líčení, protože jsem tak šikovná, že když čelenku nepoužiji, mám vlasy od make-upu, nebo černé od řasenky.


Když vypukne plesová sezóna, opráším čelenky s velkými květy, třpytivými ozdobami, perličkami a jinou parádou. Tyto čelenky běžně nenosím, protože mi přijde, že se k riflím a triku prostě nehodí. A některé mají tak obrovskou květinu, že se hodí opravdu jen na ty plesy. :-) Často také na různé večírky nosím čelenky s mašlí. Možná je to infantilní, ale mně se mašle na čelence moc líbí, a ještě když je růžová! Přijde mi to roztomilé. :-)

 

Čelenky pro tvůj barevný podzim - 4
(Foto: fler.cz)


Čelenky nosím také na sport. Nesnáším, když se mi upocené vlasy začnou lepit na obličej, lezou do pusy a podobně. To jsem úplně čertová.

 

Jaké se nosí čelenky? Inspiruj se celebritami.


Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii


A jaké čelenky nemám ráda? Ty, co moc tlačí a to tak, že mě z nich až bolí hlava, nebo za ušima a nebo ty, co nedrží. Rozčiluje mě neustále sjíždějící čelenka, kterou musím spravovat, opětovně nasazovat atd. A samozřejmě nemám ráda čelenky křehké, u kterých hrozí přelomení, jen se jich člověk dotkne.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Rozsviť si podzimní šero čelenkou
MISTA FASHION BLOG: Jednoduchý účes s čelenkou pro všechny délky vlasů
Letní trendy: Ozdob si vlasy čelenkou

 

Častěji nosím čelenky plastové než látkové, ale mám také pár šátků, které používám buď jako čelenku, nebo pokrývku hlavy. Pro inspiraci přidávám pár fotek, kde se účes s čelenkou líbí mně.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii


Článek pro tebe napsala blogerka Eva z blogu fashiontasteshop.blogspot.cz.


A jak to máte s čelenkami vy? Mně přijdou jako dokonalý doplněk, který se hodí ke každému outfitu.6 hlasů
Vaše hodnocení