Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Halloween je rok od roku populárnějším svátkem. Snad každý se chce alespoň na jednu noc stát někým jiným. Horší je, že za čarodějnici či kočičí ženu jde každá druhá holka. Buď originálnější a vytvoř si svůj jedinečný kostým, který nikdo jiný mít n...

Chceš být hvězdou HALLOWEENSKÉ PÁRTY? 20 tipů na kostýmy, se kterými budeš nepřehlédnutelná

Halloweenský kostým - 6
zdroj: Instagram Halloweenský kostým - 6
aktualizováno 11.10.2017, 17:24 | 11.10.2017, 17:22 | DyA

Halloween je rok od roku populárnějším svátkem. Snad každý se chce alespoň na jednu noc stát někým jiným. Horší je, že za čarodějnici či kočičí ženu jde každá druhá holka. Buď originálnější a vytvoř si svůj jedinečný kostým, který nikdo jiný mít nebude.

Při výběru se zaměř na to, abys zvolila něco opravdu nevšedního. Může se jednat o tvou oblíbenou hororovou postavu, nebo se můžeš převtělit v nějakou věc. Fantazii se meze opravdu nekladou. Pokud se vyznáš v makeupu, můžeš se zaměřit pouze na výrazné líčení, které následně doplníš o jednoduché oblečení. Na Youtube si zadej heslo "halloween makeup tutorial" a uvidíš, že na tebe vyskočí nespočet zajímavých stylů líčení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak slavíme Halloween u nás v Česku? A slavíme ho vůbec?
DĚSUPLNÝ HALLOWEEN: Tohle bys zažít nechtěla. VIDEO
Kdo se chce bát? Tipy na filmy, se kterými prožiješ mrazivý Halloween


Krok vedle neuděláš ani v případě, že sladíš kostým se svou kamarádkou. Budete vypadat opravdu stylově a už se těšíme na vaše společné selfie. Abychom ti výběr kostýmu usnadnili, našli jsme pro tebe dvacet inspiračních kostýmů, které jsou naprosto dokonalé. 

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení