Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je tu nový hit. Malinké, skoro až neviditelné kalhotky, ideální pod obepnuté šaty nebo rafinovanou plesovou róbu.

Co pod šaty na ples? NEVIDITELNÉ KALHOTKY

Neviditelné kalhotky
zdroj: tvnoviny.sk Neviditelné kalhotky
aktualizováno 11.01.2014, 00:00 | 11.01.2014, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Je tu nový hit. Malinké, skoro až neviditelné kalhotky, ideální pod obepnuté šaty nebo rafinovanou plesovou róbu.

Je tu super novinka pro ženy, které rády nosí obtažené oblečení nebo šaty s rafinovanými průstřihy. Světlo světa spatřily neviditelné kalhotky. Slibují pohodlí a zejména diskrétnost, například pod plesovými šaty.

 

Nebylo to tak dávno, co vydražili kalhotky královny Viktorie. Spodní prádlo obřích rozměrů připomínalo spíše trenky pro obézního pána. Ale časy se mění. Kalhotky se zmenšovaly až tak, že dnes máme k dispozici téměř neviditelné prádélko.

 

Neviditelné kalhotky
(Foto: tvnoviny.sk)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak zakrýt tetování na ples?
Tanga - přítel, nebo nepřítel?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Líbí se nám tanga?


Výrobci ženám slibují, že v těchto silikonových páscích spojených titěrnou látkou se budou cítit volné a sexy. Někteří odborníci jim však světlou budoucnost nepředpovídají. "V současnosti jsou na ústupu už i tanga kalhotky, a myslím, že tato novinka nebude u žen příliš populární," říká odbornice z obchodu se spodním prádlem Dagmar Legelová.

 

 

A i další hlasy upozorňují, že jsou zároveň krokem do minulosti. Gynekolog Peter Stanko vzpomíná, že se vracíme do historie. "Ženy kdysi nosily v zimě bombarďáky a v létě pod širokými sukněmi nic," vzpomíná. Od gynekologů je tu rovněž nemilé varování. To, že se v historii měnila velikost, jsme již zmínili. Ale změnil se i materiál. Přírodní tkaniny vytlačily umělé. Nejsou prodyšné, navíc i jejich velikost tím, že se stále zmenšuje, ještě více zamezuje přístup vzduchu. Takové podmínky jsou přímo živnou půdou pro bakterie a jiné mikroorganismy. Ale ani nový neviditelný hit není nejlepším řešením. Zejména v zimě, protože tepelná izolace je nulová. A určitě víš, jak nepříjemné je nastydnout "na spodek". A když jsme se odborníka zeptali, jaké kalhotky jsou pro ženy nejvhodnější, měl pro nás jednoznačnou odpověď - žádné.1 hlasů
Vaše hodnocení