Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pozoruješ u bazénu holky s dokonalými křivkami, jak se sebevědomě prsí v titěrných plavkách. A ty marně dumáš, čím zamaskovat celulitidu, rosolovitá stehna a pneumatiku kolem pasu? Neboj se, je z čeho vybírat.

Co přes plavky, když se jen v nich necítíš v pohodě?

Plážová móda Takko Fashion - 3
zdroj: Takko Fashion Plážová móda Takko Fashion - 3
aktualizováno 20.08.2016, 00:01 | 20.08.2016, 00:01 | Krasna.cz/trm

Pozoruješ u bazénu holky s dokonalými křivkami, jak se sebevědomě prsí v titěrných plavkách. A ty marně dumáš, čím zamaskovat celulitidu, rosolovitá stehna a pneumatiku kolem pasu? Neboj se, je z čeho vybírat.

Málokterá dívka se může pochlubit dokonalou postavou a modelkovskými mírami. Důležitější než to, jak ve skutečnosti vypadáš, je ale spíš to, jak se ve svém těle cítíš. Často můžeš vidět holku, které se dokáže sebevědomě nést i s velikostí XL, jiná zas hořekuje, že už neoblékne tričko S a stydí se za své „špeky“, které se snaží ukrýt v Mku.

 

Plážová móda Takko Fashion - 1
(Foto: Takko Fashion)


Pokud patříš i ty mezi holky, které se v titěrných plavkách necítí ve své kůži, klidně přes ně přehoď nějaký další kousek látky. Praktický je velký šátek nebo přímo pareo, které můžeš omotat kolem boků jako sukni, zahalit se do něj celá jako do šatů, a to hned několika způsoby.


Inspiruj se v následujícím videu, jak s pareem zacházet.
 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

V čem k vodě? MAXI GALERIE nejkrásnějších plavek
S čím zkombinovat šortky?
Co by ti letos v létě nemělo chybět v šatníku?


Přes plavky můžeš obléknout i volnou tuniku nebo lehounké šaty. Zejména maxišaty jsou tohle léto opět trendy. V takovém případě je ale lepší mokré plavky sundat, aby ti na oblečení neudělaly mokré fleky v trochu nevhodných partiích. ;-)

 

Plážová móda Takko Fashion - 12
(Foto: Takko Fashion)

 

Na nejkrásnější šaty a sukně, ale i overaly a barevné tuniky, které právě seženeš v obchodech, se podívej v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 50 Otevřít fotogalerii


Nic nezkazíš ani sukní, celulitidu na stehnech zakryje úžasně ta, které je vzadu delší než vpředu. Nebudeš se v ní tedy pařit, ale případné nedostatky nikomu neukážeš.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Opalování nahoře bez? Tvá prsa ve smrtelném nebezpečí
HUBNEME DO PLAVEK: Letní sporty tě udrží ve formě
Doma.cz: Tunika odhalí sexy ramena, zamaskuje větší boky


Plážovou klasikou jsou také šortky, ke kterým zvol stylové triko nebo tílko s letním potiskem.

 

Jaké šortky, topy, tílka a trika, ale i doplňky, jako žabky, plážové tašky, sluneční brýle a klobouky seženeš v obchodech, se můžeš podívat v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 45 Otevřít fotogalerii


A nezapomeň na doplňky. Pohodlné žabky, maxitaška na všechny potřeby, sluneční brýle i slušivý slamák doladí tvůj plážový look.5 hlasů
Vaše hodnocení