Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se na letní festival? Tak určitě řešíš, co na sebe. Má vyhrát praktičnost a pohodlí, nebo chceš působit sexy a oslnit ty zástupy kluků, na které tam narazíš? Poradíme ti, kterými outfity rozhodně nic nezkazíš.

Co si obléknout na hudební fesťák?

Oblečení na letní festivaly - 4
zdroj: Oficiální zdroj Oblečení na letní festivaly - 4
aktualizováno 05.07.2014, 00:00 | 05.07.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chystáš se na letní festival? Tak určitě řešíš, co na sebe. Má vyhrát praktičnost a pohodlí, nebo chceš působit sexy a oslnit ty zástupy kluků, na které tam narazíš? Poradíme ti, kterými outfity rozhodně nic nezkazíš.

Kromě vstupenky a party kámošů, bez kterých by to na fesťáku nebylo ono, to s sebou chce na festival vzít i to správné oblečení.

 

Co všechno s sebou?


Jestli jedeš autem, nebo na festivalu spíte, nemusíš se bát, vzít toho s sebou víc. Je lepší mít příjemné lehké oblečení na horký den, i něco teplejšího na večer. A samozřejmě mysli i na mokrou variantu. Ani v případě deště si určitě nenecháš ujít svou oblíbenou kapelu, ale nejspíš ti v tu chvíli bude lépe v pláštěnce nebo nepromokavé bundičce. Pončo nebo pláštěnka se skvěle hodí i jako deka, na kterou se s partou pohodlně usadíte. A na spoustě festivalů nejsou díky bahnitému terénu k zahození ani gumáky.

 

Oblečení na letní festivaly - 10
Takko Fashion (Foto: Oficiální zdroj)

 

Stylově zapadni


Na jaký festival se chystáš? Bude to popová záležitost, rockový nářez, punková smršť nebo spíš techno party? Přizpůsob rozhodně svůj outfit hranému žánru. V romantických šatičkách a v lodičkách na podpatku budeš mezi punkáči vypadat hodně divně. Stejně tak rockerský outfit moc nezapadne mezi technaři. Aby sis místo obdivu nevykoledovala spíš spoustu posměšků nebo agresivní útok opilé partičky.

 

Oblečení na letní festivaly - 2
AnnChristine (Foto: Oficiální zdroj)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Oblečení pro horký letní den
Nezbytná výbava na festival
Holínky jsou pořád v kurzu. Jak je nosit?

 

Do sucha i do vodičky


Jaké boty na festival? Záleží, kam máš namířeno. Některé festivaly se konají na vybetonovaných letištích, tam to chce boty s kvalitní podrážkou, aby tě za chvíli z poskakování při tvé oblíbené hudbě nebolely nohy. Nic nezkazíš converskami nebo gladiátorkami s kvalitní podrážkou. Některé festivaly v přírodnějším prostředí jsou proslulé tím, že je tu bahna občas až do půl lýtek. Sem se hodí jediné – holínky. Možná ti tyhle boty pro běžné nošení připadají ulítlé, na festivalu jsou ale neocenitelné. Určitě si k nim ale přibal do batohu i žabky nebo baleríny, až vyrazíte na výlet do blízkého města.

 

Oblečení na letní festivaly - 11
Takko Fashion (Foto: Oficiální zdroj)

 

Co se na fesťák rozhodně nehodí, jsou nepohodlné boty na podpatcích, nebo boty, které se špatně čistí. Taky nech doma úlovek, na který jsi pyšná a dala jsi za něj dost peněz. Na festivalech je totiž prašno, spousta bahna a v kotli by ti někdo mohl tvé drahocenné obutí nepěkně pošlapat.

 

Fotogalerie

1 / 8 Otevřít fotogalerii

 

S sebou celý šatník?


Pokud jedeš s báglem, asi se snažíš počet hadříků eliminovat. Co tedy s sebou? Rozhodně ber dlouhé kalhoty na noc a šortky, sukni nebo lehké šaty na den. Kraťasy nebo sukýnka stačí klidně jedny, na fesťáku nikdo nekouká na to, že je máš druhý den zmačkané, špinavé od sezení v trávě nebo polité nějakým tím drinkem. Rozhodně ale vezmi triko nebo tílko na převlečení, až to původní propotíš divokým tancem na svou oblíbenou kapelu. A na škodu nebudou ani dvojdílné plavky – ať už vyrazíte k vodě, nebo si v největších vedrech oblékneš jen šortky a vršek bikin.

 

Oblečení na letní festivaly - 12
Takko Fashion (Foto: Oficiální zdroj)

 

A co doplňky?


Nemusíš na ně zapomínat ani na fesťáku. Masivní náušnice nebo náhrdelníky nebudou to pravé, protože ti budou při tanci plandat a překážet. Radši zvol stylové náramky nebo masivní prsteny. In budeš v klobouku nebo šátku ve vlasech, které ti v největších pařácích i dobře poslouží. Nezapomeň na sluneční brýle a místo kabelky vezmi trendy ledvinku nebo taštičku přes rameno, která ti nebude nijak překážet.

 

Oblečení na letní festivaly - 9
Takko Fashion (Foto: Oficiální zdroj)492 hlasů
Vaše hodnocení