Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Inspiruj se naším videem a učeš si do tanečních krásný a přitom jednoduchý rybí cop! Zaručeně s ním oživíš svůj outfit.

Co si učesat do tanečních? Zkus rybí cop!

Vložit video na:

aktualizováno 19.09.2013, 10:03 | 19.09.2013, 00:00 | krasna.cz/kik

Inspiruj se naším videem a učeš si do tanečních krásný a přitom jednoduchý rybí cop! Zaručeně s ním oživíš svůj outfit.

Rybí cop můžeš nosit nejen do tanečních, ale třeba i do školy. Vypadá velmi hezky a ačkoli je celkem jednoduchý nikdo to nepozná a spousta bude obdivovat tvůj krásný účes. A jak na to?


Culík je dobré dělat na vyžehlených vlasech. „ Je dobrý, když jsou vlasy vyžehlené a celkově uhlazené, lépe se vám budou motat,“ radí kadeřnice ze salónu Jacob´s Hair Zuzana Vávrová. Aby se ti dařilo cop zaplést, češ si ho doma, kde nefouká vítr a není tam průvan. Jednotlivé pramínky se ti budou lépe brát a zaplétat.


Také je lepší, když culík neděláš na čerstvě umyté vlasy. Jsou příliš hebké a mohly by ti z copu vyklouznout. Mnohem lépe budou držet, když je budeš mít třeba dva dny nemyté. Rozděl si vlasy na dvě části. Ber co nejtenčí pramínky z kraje a přidej je k druhé straně vlasů pod ně. „ Je lepší si s tím dát trošku práci a brát to po tenoučkých pramenech. Můžeme brát i širší, ale potom když už jsou moc široké, tak by nám to mohlo vyjít stejně jako klasicky motaný copánek,“ radí Zuzka.


ČTĚTE TAKÉ:
Mista Fashion Blog: Jedna žehlička - 4 techniky natáčení vln
7 kosmetických a módních katastrof, kterým se musíš vyhnout
Na čem (ne)šetřit v tanečních
DOMA:
Největší hloupost: Nosím brýle, tak se nemusím líčit!


Postupuj po celé délce, vždy ber pramen z jedné strany a pak z druhé. Vznikne ti vzor rybí kostičky. Hotový cop je dobré svázat gumičkou ve stejné barvě jako máš své vlasy. Vypadá to mnohem lépe a přirozeněji. „ Hodně výrazné gumičky by poutaly zbytečně pozornost a cop by tolik nevynikl.“


Letošním trendem jsou spíše volné a ležérní účesy, proto můžeš rybí cop nechat tak jak je, nebo jednotlivé části trošku roztáhnout. Celkový dojem pak bude působit ležérně až trochu rozcuchaně. A právě takové vlasy jsou teď na podzim velkým hitem! Pokud vlasy dobře utahuješ, nemůže se stát, že by ti pramínky vypadly ven, pro jistotu si cop ale můžeš ještě lehce zalakovat. Tak neváhej, vyzkoušej si cop a oslň s ním své okolí!
 4 hlasů
Vaše hodnocení