Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trávíte ráno spoustu času před zrcadlem, abyste si lidově řečeno namalovaly obličej? A večer po odlíčení dostanete tak akorát depresi z toho, že pod fasádou už to tak oslnivě nevypadá? Tady je pár krásek, které to mají stejně. A nebojí se přiznat ...

Co dokáže make-up? 10 neuvěřitelných proměn!

make-up
zdroj: Instagram make-up
aktualizováno 16.08.2019, 00:00 | 16.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Trávíte ráno spoustu času před zrcadlem, abyste si lidově řečeno namalovaly obličej? A večer po odlíčení dostanete tak akorát depresi z toho, že pod fasádou už to tak oslnivě nevypadá? Tady je pár krásek, které to mají stejně. A nebojí se přiznat barvu, že je to všechno jen o líčení!

Na první pohled byste o nich řekly, že vypadají naprosto perfektně. Ve skutečnosti se však často pod nánosem make-upu skrývají úplně jiné osoby a líčení u nich tvoří jen velkou část jejich osobnosti. Co všechno na vás pár barviček a šikovné ruce umí změnit? Dobrý make-up zakryje různé nedokonalosti od pupínků po jizvičky a dokonce dokáže úplně změnit tvar vašeho obličeje. Posuďte samy.

 

make-up
(Foto: Instagram)

@lelepons

 

Tvarování a konturování umí dělat na obličeji zázraky. Zvýrazní všechno, co je na vás hezké a nejen díky tomu ustoupí nedostatky do pozadí. Rty udělá plnější, oči větší a nos menší. Už jste to zkoušely?

 

make-up
(Foto: Instagram)

@zoca.zoca

 

Vlastníte ještě pořád typickou dětskou tvářičku s baculatými tvářemi? Ve třiceti byste možná mladší vzhled uvítaly, teď vám ale vadí, že po vás všude chtějí občanský průkaz. Trocha tvářenky však váš obličej opticky zeštíhlí a zvýrazní lícní kosti. Rázem je vám o pět let víc!

 

make-up
(Foto: Instagram)

@sibir.anna_makeup

 

Přijde vám, že máte příliš nevýrazné oči? Naneste na víčko barevnou vrstvu a vaše oči se okamžitě zvětší, vystoupí dopředu a rozzáří se. Vidíte ten rozdíl?

 

make-up
(Foto: Instagram)

@transformationsmakeup

 

Každá dívka má potenciál být krásná, stačí jen přijít na to, jak se správně namalovat. Výrazné tváře díky make-upu zmizí a když zvýrazníte řasy a uděláte si oční linku, tak už máte skoro vyhráno. A také záleží na tom, jaký zvolíte účes. Jestli máte buclatý obličej, vlasy vyčesané nahoru ho opticky prodlouží.

 

make-up
(Foto: Instagram)

@whitneynailsandmakeup

 

I vy můžete mít pokožku jako porcelánová panenka, když zvolíte správný produkt a techniku líčení. Nepříjemné akné s pomocí barvy a štětečku za pár minut zmizí a málokdo si ho všimne, když dáte důraz na oči. S tužkou na rty navíc můžete zvětšit a změnit tvar vašich úst. Jak se vám líbí výsledek?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak odstranit makeup z oblečení?
Nemáte pěnovou houbičku? Namalujte se balonkem!
Dívka namalovala portrét Meghan a Harryho. Na své rty!

 

make-up
(Foto: Instagram)

@sibir.anna_makeup

 

Lehce unylý vzhled okážou změnit výrazná líčidla. Barvu vašich očí dobře podtrhnou stíny, které vytvoří kontrast. Nebojte se trochu si s léčením pohrát, zvlášť pokud máte jinak jemné rysy.

 

make-up
(Foto: Instagram)

@dressyourface

 

Přestože trpíte na opuchlé oči a váčky pod očima, rázem si můžete vykouzlit pohled femme fatale. Stačí oči trochu oživit díky třpytivým stínům a linkám!

 

make-up
(Foto: Instagram)

@geoxxii

 

Máte akné a vaše oči vypadají pořád unaveně? S trochou snahy se z vás i tak stane kočka. 

 

make-up
(Foto: Instagram)

@girlsaftermakeup

 

Jaký je rozdíl mezi tím, když vyjdete ze sprchy a těsně před tím, než pak vyrazíte na večírek? K ruce si vezměte bronzer, rozjasňovač, tužku na obočí, udělejte si linky a nahoďte řasy a rtěnku a je to, je z vás někdo úplně jiný! 

 

make-up
(Foto: Instagram)

@powerofmakeup

 

Každá dívka může mít hluboké, třpytivé oči, malý nos a přitežlivé rty. Stačí jen vědět, jak na to.

 4 hlasů
Vaše hodnocení