Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ráda měníš účesy a máš pocit, že už jsi vyzkoušela opravdu všechno? Nezoufej, v naší galerii určitě najdeš zajímavou vlasovou kreaci, kterou si zamiluješ.

Culík už je nuda? Inspirujte se galerií úchvatných účesů, které budete chtít vyzkoušet!

Galerie účesů
zdroj: Instagram Galerie účesů
aktualizováno 12.10.2019, 00:00 | 12.10.2019, 00:00 | Krásná.cz / bk

Ráda měníš účesy a máš pocit, že už jsi vyzkoušela opravdu všechno? Nezoufej, v naší galerii určitě najdeš zajímavou vlasovou kreaci, kterou si zamiluješ.

Než si zvolíš správný účes, měla bys vědět, že ne každý se hodí k tvému typu obličeje. Vybírej proto pozorně!

 

Ke kulatému obličeji jsou vhodné účesy bohaté kolem brady, po stranách rovné nebo překrývající obličej. Například pramínky padající do tváře pomáhají obličej opticky zúžit. Také ti bude slušet patka posazená hodně na straně. Pokus se naopak vyhnout kudrlinám a nenos vlasy stažené dozadu, to na tvůj kulatý obličej upozorní. Pokud tě trápí vysoké čelo, vol účes s dlouhou ofinou.

 

Pro hranatý obličej jsou nejlepší účesy s pěšinkou na straně. Vhodné jsou například drobné kudrlinky či lehké plážové vlny. Rovněž můžeš zkusit účes s konečky sestříhanými do obličeje. Vyhni se rovně střižené ofině. 

 

Je tvůj obličej oválný? Gratulujeme, můžeš nosit takřka všechny typy účesů. Oválné tváři sluší vše. Záleží pouze na tvých požadavcích a vkusu.

 

Inspirací ti může být tato galerie plná zajímavých účesů:

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii

  

Účesový pomocníci

 

Pokud si chceš vytvořit krásný účes, určitě si pořiď kvalitní žehličku na vlasy a kulmu. Žehlička tvé kadeře krásně narovná a uhladí, kulma ti zase vytvoří překrásné vlny či kudrlinky. Ale dej pozor, tyto věcičky mohou tvé vlasy pěkně poničit.

 

Obecně není dobré, abys žehličku používala každý den. Pokud se však bez ní opravdu neobejdeš, pořiď si ochranné přípravky proti teplu. Ty tvé vlasy zachrání před vysušením a krepatěním. S kulmou to také moc nepřeháněj. Doba trvání, kdy budeš natáčet svůj pramen, má bý maximálně 5 - 10 sekund. Přece nechceš dopadnout jako takhle dívka: 

 

 

Pomocí gumiček, pinetek a skřipečků se dá na hlavě vytvořit téměř cokoliv. Ovšem vyrobit správně drdol, který navíc dobře drží, to je věda! Skvělým pomocníkem ti budou spony Hairagami. Ty za malou chviličku vykouzlí efektivně vypadající drdol. Navíc se hodí pro každý typ vlasů - jemné i husté, krátké, dlouhé kudrnaté nebo rovné. 

 

Na výrobu drdolu pomocí Hairagami se podívej zde: 


 

Tak co, v jakém účesu vyrazíš zítra do školy?0 hlasů
Vaše hodnocení