Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Řada blogerek se neustále snaží nacházet další a další triky, které by jim usnadnily nanášení make-upu a díky kterým lze zároveň ušetřit. Tyto holky často experimentují například s dětskou kosmetikou, ale i s něčím, co by vás ve snu nenapadlo použ...

Dívka vyzkoušela 8 šílených beauty triků blogerek. Které z nich fungovaly?

beauty triky
zdroj: Brightside.me beauty triky
aktualizováno 20.09.2019, 00:00 | 20.09.2019, 00:00 | Krásná.cz

Řada blogerek se neustále snaží nacházet další a další triky, které by jim usnadnily nanášení make-upu a díky kterým lze zároveň ušetřit. Tyto holky často experimentují například s dětskou kosmetikou, ale i s něčím, co by vás ve snu nenapadlo použít na obličej, což je třeba lepicí páska. A vždycky si umí odůvodnit, proč by to mělo fungovat! Na druhou stranu tím k sobě také přitáhnou pozornost stávajících či nových fanoušků. Jednou za čas přijdou na trik, který opravdu funguje, někdy ale doporučují celkem hlouposti.

Žena otestovala jedny z nejvíc doporučovaných rad na vlastní kůži a zjistila, které z nich skutečně fungují a které jsou naopak ztrátou času a spíš vám na obličeji udělají pěknou neplechu.


1. Tmavé kruhy pod očima zakryje červená rtěnka


Podle některých blogerek zakryje kruhy pod očima nejlépe korektor v kombinaci s červenou rtěnkou. Nejdřív si máte pod oči umístit červenou rtěnku, klidně za pomoci stínovacího štětce. Houbičkou na make-up a korektorem byste měly srovnat barvu s tónem pleti.

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


Testovatelka však zjistila, že tento trik nefunguje. Červenou barvu se jí nepovedlo zakrýt bez ohledu na to, kolik použila korektoru nebo pudru. Navíc si zničila houbičku.


2. Malování linek pomocí lžíce


Díky lžíci byste si měly umět vytvořit linky, které nebudou rovné, ale sexy zatočené, i když zase ne příliš. Jde o to přiložit lžíci k vnějšímu koutku oka a nakreslit linku libovolné tloušťky. Dívka zjistila, že díky tomuto triku si skutečně dokázala udělat stejné linky na obou očích a do budoucna tuto techniku hodlá ještě trénovat.

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


3. Konturování nosu pomocí vidličky


Obyčejná vidlička by vám měla podle blogerek pomoci, abyste na nose vytvořily tři rovné linie pro jeho optické zeštíhlení. Jednu světlou čáru uprostřed a dvě tmavé po stranách. Podle testovatelky však byly linie kvůli vidličce příliš tenké a po jejich rozmazání nevytvořily téměř žádný efekt. Bez vidličky se jí povedlo udělat mnohem silnější čáry. Tento trik jí tedy život neusnadnil!

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


4. Tónování obličeje


Na internetu se často doporučuje, abyste k dokonalému nalíčení použily dva typy konturujících barev, světlou a tmavou. Pak z nich máte na obličeji udělat tmavé a světlé čtverce, respektive takovou šachovnici. Jen díky tomu bude váš make-up rovnoměrně rozvrstvený. Skutečně to funguje?

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


Dívka zjistila, že tento trik je opravdu šikovný, jen možná bude vaše vrstva make-upu příliš tlustá. Pokud vám to ale nevadí, tak směle do toho.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nemáte pěnovou houbičku? Namalujte se balonkem!
Nový blogerský hit: Jak si celý týden nemýt vlasy a stále vypadat dobře?
Tato dívka nosila 2 měsíce jen jeden outfit! Co ji k tomu vedlo?


5. Viditelné zvětšení rtů pomocí konturovací tužky


Tento tip má sloužit zvětšení velikosti rtů. Zkrátka byste měly rty obkreslit a namalovat na nich speciální vzor jako je na fotce. Dalším krokem je dokreslit rty světlejší rtěnkou a přes to všechno dát lesk. Podle testující dívky tento nápad funguje, její rty opravdu vypadaly větší. Díky lesku není vidět, jak daleko je obrys rtů za hranou, kde rty skutečně končí.

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


6. Pomocí lepicí pásky se vám povede vyzdvihnout lícní kosti


Na tuto techniku přišla bloggerka Huda Kattan, když si omylem přilepila izolepu na obličej. Přestože ona to používá ke konturování, testovatelka se to rozhodla využít pouze k nalíčení lícních kostí, nechtělo se jí mít izolepu všude. Na každou tvář použila dva kusy pásky tak, aby uprostřed vytvářely trojúhelník. Ten pak vybarvila příslušným odstínem, pásky odstranila a všechno rozmazala, aby se ztratily ostré hrany.

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


Podle testovatelky je jasné, proč je tento trik tak populární. Opravdu totiž funguje! Díky páskám štětcem nepřetáhnete a výsledek bude vypadat velmi přirozeně.


7. Linky udělané rtěnkou


Mnoho blogerek se zabývalo tím, že si udělaly linky na očích pomocí rtěnky, popřípadě ještě stínovacího štětce. Podle testující ženy tento výsledek vypadá velmi neobvykle, tyto barvy na očích mnoho lidí nenosí. Navíc se to však na očích moc dlouho neudrží, po dvaceti minutách se rtěnka začala roztékat, i když už měla dávno zaschnout. Toto podle ní rozhodně nefunguje a pro běžný život to není vhodné.

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)


8. Zvětšení objemu řas


Když si dáte jednu vrstvu řasenky, pak řasy zasypete například dětským pudrem nebo nějakým práškem a aplikujete přes to druhou vrstvu řasenky, objem řas by měl být mnohem větší, ale stále přirozený. Testovatelka však příliš velký rozdíl v porovnání s druhým, normálně nalíčeným okem nezpozorovala. Nefunguje to!

 

beauty triky
(Foto: Brightside.me)2 hlasů
Vaše hodnocení