Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Asymetrické sukně s krátkým předkem a dlouhým zadním dílem jsou stále v kurzu. Nemůžeš v obchodu najít žádnou podle svých představ? Vyrob si ji.

DIY: Módní asymetrické sukně

DIY: Asymetrická sukně
zdroj: Facebook official DIY: Asymetrická sukně
aktualizováno 11.09.2014, 13:26 | 10.09.2014, 16:18 | Krasna.cz/trm

Asymetrické sukně s krátkým předkem a dlouhým zadním dílem jsou stále v kurzu. Nemůžeš v obchodu najít žádnou podle svých představ? Vyrob si ji.

Leží ti na dne šatníku nevzhledná dlouhá sukně, kterou už asi nikdy nevezmeš na sebe? Udělej z ní znovu trendy kousek. Nebo omrkni pár second handu, hippie sukní tam mají obvykle víc než dost. Proč schovávat nohy, když stačí chvilka práce a můžeš z odpudivého hadru za pár korun udělat stylový originál.

 

DIY: Asymetrická sukně
Zdroj fotky: beautifulshoes.org (Foto: Facebook official)

 

Nemusíš být ani nijak moc šikovná. Oblékni si sukni a pečlivě vyměř, jak krátkou ji v předu chceš. Můžeš si na látku udělat i značku.


Sukni polož na podlahu a dobře uhlaď.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Návod na domácí lesk na rty z kokosového oleje
DIY: Sexy letní outfit ze starého trika
DIY: Originální malované tenisky


Pak stačí vzít ostré nůžky a ustřihnout rok dostatečně velký, aby byla sukně podle tvých představ. Doporučujeme ustřihnout klidně o fous menší, ubrat můžeš vždy, přidat už bohužel ne.


Navíc se může ustřihnutá látka (záleží na materiálu) třepit, proto je fajn nechat si cca centimetr na lem a sukni v ruce nebo na stroji olemovat.

 

Je to tak snadné, že?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bagárová po roce na stejné akci: Místo sexy kůže přišla v červeném pytli!

VIDEO: Laurinové na prvním rande s Preissem praskly šaty!2 hlasů
Vaše hodnocení