Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí tě zplihlé vlasy a chtěla bys jim dodat trochu objemu? Poradíme ti jak.

Dodej vlasům neuvěřitelný objem

aktualizováno 11.04.2012, 09:01 | 11.04.2012, 00:00 | tej

Trápí tě zplihlé vlasy a chtěla bys jim dodat trochu objemu? Poradíme ti jak.

Každá nemá to štěstí, že vlastní husté a bohaté vlasy. Většinou jsou velmi zplihlé a s objemem nemají zdaleka nic společného. Chceš vypadat neodolatelně? Poradíme ti jak.

 

Jaké pomocníky si pořídit a jak s vlasy bez objemu správně zacházet, zjistíš v tomto videonávodu.

 

 

Jak často si hlavu mýt?

 

Možná se ti to nezdá, jako otázka, kterou bys měla řešit, ale věř, že většina holek si hlavu myje špatně. Každý typ vlasů se mastí jinak, a tak záleží na tvém druhu. Obecně by se měly vlasy mít v době, kdy začínají vypadat mastně, ale určitě bys je neměla mýt každý den. Vlasy se šampónem si vždy sprchuj čistou vodou, nesmývej šampon ve vaně.

 

Jaké přípravky používat?

 

Chceš objem? Nakup si řadu vlasové kosmetiky, která je určená zvláště pro dodání objemu! Snaž se nakupovat vše od jedné značky, vlasy se tak nezatíží, protože každý výrobek má své vlastní složení. Budeš potřebovat šampon, kondicionér, masku (nebo sérum, fluid,…), pěnu na vlasy, lak na vlasy, a jestli vlastníš suché vlasy, tak ještě olej.

 

 

Kdy přípravky používat?

 

Vlasy nemůžeš neustále nějak zatěžovat, a tak bys měla dodržovat frekvenci používání různých přípravků. Šampon používej během každého mytí vlasů, ale snaž se aplikovat pouze jedenkrát. Místo druhého umytí nanes kondicionér, dobrý je i neoplachovací. Masky na vlasy používej maximálně jednou týdně, lepší varianta je každých čtrnáct dní. Snaž je aspoň jednou týdně umýt vlasy pouze šamponem a kondicionér, žádné fénování, pěnu ani jiné úpravy.

 

Jak vlasům dodat objem?

 

Začni již u fénování. Hlavu předkloň a fénuj vlasy zespoda. Po vyfénování je pořádně rozčeš a vlasy přibližně deset centimetrů od kořínků natupíruj. Nejlepší volba je rozdělení vlasů do několika vrstev. Začni zespodu hlavy a zbytek vlasů si připni.
 4 hlasů
Vaše hodnocení