Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mít krásně zvlněné vlasy je sen nejedné z nás. Jenže každodenní boj s kulmou, žehličkou nebo loknovačkou vlasům moc neprospívá, o tom, kolik to stojí času, ani nemluvě.

Dokonalé vlny bez práce? Nepotřebujete kulmu ani natáčky

Lokny
zdroj: YouTube.com Lokny
aktualizováno 11.03.2019, 00:00 | 11.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mít krásně zvlněné vlasy je sen nejedné z nás. Jenže každodenní boj s kulmou, žehličkou nebo loknovačkou vlasům moc neprospívá, o tom, kolik to stojí času, ani nemluvě.

Přitom existuje způsob, jak vlnitých vlasů docílit i bez nekonečných minut strávených před zrcadlem. Někdo zkouší chodit spát ve vlasech spletených do copů, jenže díky nim jsou vlasy zvlněné až v délkách. Chcete vlny doslova od kořínků? Známe trik, jak na to.


Youtuberka Aunie Sauce se na svém kanále podělila o jednoduchý návod, jak si vlnité vlasy vyčarovat pomocí elastické čelenky.

 


Stačí vlasy učesat, čelenku navléct přes ně a pak jednotlivé prameny omotat kolem látky. Jak silné pramínky zvolíte, tak velké nebo jemné budou výsledné vlny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 božských účesů, které zamaskují mastné vlasy
MISTA FASHION BLOG: Vlny pro dlouhé vlasy za 10 minut
5 osvědčených triků, jak rychle dodat objem zplihlým vlasům


Čelenka musí být pružná, aby nepříjemně netlačila, ale zároveň pevní tak, aby se z ní prameny neuvolnily. Aunie doporučuje další trik: použít vlasy čelenky dvě: vlasy na jedné polovině hlavy zamotat pod ní a druhou je zafixovat, na druhé straně přesně naopak.Gumičky stačí nechat na hlavě tři čtvrtě hodiny, ale klidně v nich jděte i spát. Ráno budete mít elegantní vlny, jednu jako druhou. A to bez zbytečného použití tepla. Stačí pročísnout prsty, přelakovat a užít si dokonalý účes, který vydrží celý den.0 hlasů
Vaše hodnocení