Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oslovila tě móda 60. let? V nadcházející módní sezóně bude znovu trendy.

Etno móda slaví návrat

Etno móda
zdroj: Thinkstockphotos Etno móda
aktualizováno 12.09.2012, 00:00 | 12.09.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Oslovila tě móda 60. let? V nadcházející módní sezóně bude znovu trendy.

Etno vzory si i letos hledají cestu do našeho šatníku. Objevují se na maxi šatech, tunikách, topech i doplňcích. Pokud preferuješ konzervativnější styl oblékání, nech etno vzory proniknout do své přízně v podobě kabelek s etno potiskem, copánkových čelenek nebo náušnic zdobených pírky.

 

Fotogalerie

1 / 36 Otevřít fotogalerii

 

Etno oblečení vsází na pohodlí, zamiluješ si volné splývavé střihy i příjemné materiály. Charakteristická je vzdušnost, lehkost, měkkost, nikde nic netlačí a neškrtí.

 

Etno móda - 31
(Foto: Archiv firem)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Víme už teď! Co se bude nosit na podzim?
Čelenky: romantické, etno i bláznivě barevné
Zahal se do květů: Květinový potisk je v kurzu

 

Motivem etno stylu jsou různé ornamenty, obrázky, nápisy, specifické symboly a ozdoby. Typické je vrstvení jednotlivých kousků oblečení, hraní si s barvami a délkami.

 

Etno móda - 3
(Foto: Archiv firem)

 

Etno, to není jen hnědá a béžová. Neboj se zelené, žluté, okrové, růžové, tyrkysové a mnoha odstínů červené. Také zemité fialové tóny jsou tuto sezonu v kurzu.

 

Oblečení s etno nádechem najdeš například v kolekcích značky Takko Fashion, Charles Vögele, s. Oliver nebo na tamsinlondon.cz.5 hlasů
Vaše hodnocení