Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud bychom měly zvolit nejotravnější nutnost, kterou musíme vykonávat, pak je to rozhodně holení nohou. Obzvláště v létě je to pro většinu z nás dennodenní chléb, kterému se prostě nelze vyhnout. Naštěstí existuje hned několik způsobů, které tě ...

Hladké nohy po celé léto? Žádný problém!

Holení
zdroj: Thinkstockphotos Holení
aktualizováno 05.06.2017, 13:08 | 05.06.2017, 13:08 | DyA

Pokud bychom měly zvolit nejotravnější nutnost, kterou musíme vykonávat, pak je to rozhodně holení nohou. Obzvláště v létě je to pro většinu z nás dennodenní chléb, kterému se prostě nelze vyhnout. Naštěstí existuje hned několik způsobů, které tě na několik týdnů této úmorné povinnosti zbaví.

Konečně si užijeme léto bez žiletky!
Permanentní odstranění chloupků? To není sen!
Už jsi slyšela o epilaci s metodou IPL? Jde o zkratku, která v překladu znamená intenzivní pulzní světlo, které narušuje strukturu chloupků, a tím pádem dochází k jejich odstranění. Skvěle si v tomto ohledu vede Braun Silk-expert IPL, který v sobě ukrývá unikátní technologii SensoAdapt. Tento přístroj detekuje tón pokožky a adaptuje intenzitu světla tak, aby zaručil ty nejideálnější výsledky dlouhotrvající epilace. Klinické výzkumy prokázaly, že již po čtyřtýdenních procedurách ženy pocítily významný pokles v růstu chloupků.

 

Braun IPL
(Foto: Archiv firem)


Klasika v podobně voskových pásků!

Voskové pásky už patří mezi takový evergreen. Někdo tuto metodu vyzkoušel jednou, a už se k ní nikdy nevrátí, jiní na ni nedají dopustit. Výhodou této depilační metody je především její nízká cena. Na druhou stranu se připrav na to, že pokud máš citlivou pokožku, pak by ses vosku měla vyhnout jako čert kříže. I v případě, že máš normální typ pokožky, je důležité, aby sis po depilaci připravila speciální péči, která vybranou partii zklidní. Depilace po aplikaci vosku by ti měla vydržet necelé čtyři týdny, což vůbec není špatné.

 

Veet pásky
(Foto: Archiv firem)


Náš tip: Voskové pásky pro citlivou pokožku od Veet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Správné holení – jak na to?
Jak se nejlépe zbavit chloupků v intimních partiích
Tajemství holení: Jak to dělaly Římanky nebo Kleopatra?


Nevšední epilátor

I když odstraňování chloupků epilátorem někdy opravdu bolí, stále se řadí mezi nejúčinnější metody v boji s otravnými chloupky. Na trhu najdeš hned několik druhů epilátorů, které se budou různit nejen kvalitou, ale třeba i doplňkovými funkcemi. Například značka Philips přišla s epilátorem Satinelle Advanced, který má rukojeť ve tvaru S, a tak se ti s ním bude opravdu jednoduše pracovat. Navíc obsahuje i masážní kryt, který zmírňuje podráždění po epilaci. 

 

Philips
(Foto: oficiální zdroj)1 hlasů
Vaše hodnocení