Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Být dívka je někdy opravdu těžké. Které typické problémy s líčením nebo oblékáním vás dovedou rozplakat i rozesmát?

10 beauty failů, které spolehlivě rozbrečí každou holku

naštvání
zdroj: Getty Images naštvání
aktualizováno 09.08.2019, 00:00 | 09.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Být dívka je někdy opravdu těžké. Které typické problémy s líčením nebo oblékáním vás dovedou rozplakat i rozesmát?

Za krásným outfitem a obličejem mnohdy stojí velké úsilí. Někdy ale vstanete levou nohou, hned po ránu se vám udělá oko na punčoše a ještě si o něco otřete čerstvě nalakovaný nehet. Které další potíže už jste určitě zažily také?


1. Prasklá kostice u podprsenky


Nosíte často svou oblíbenou podprsenku? Pak už se vám zajisté stalo, že vás během dne něco začalo strašně tlačit do prsa. Kostice od podprsenky prorazila látku a nyní vás nepříjemně dře. Au! Až se vám to příště stane, zkuste si místo vycpat alespoň kapesníčkem, dokud se nepřevléknete.


2. Nepovedená tlustá oční linka


Také už jste se snažily upravovat nalíčené oko tak dlouho, dokud jste nebyly přemalované? Nejčastěji se to stává u linek, pořád to není ono, dokud oči nemáte orámované tak silnou čárou jako se to dělalo v minulém století. A můžete se tak akorát odlíčit a začít nanovo. Nebo to zkusit zjemnit vatovou tyčinkou.


Stejný problém je i u kouřového líčení. Zatímco na herečkách to vypadá ohromně, když to zkusíte samy, připadáte si pak jako pandy. Podobné je to také s červenou rtěnkou. Někomu sluší, jiná si v ní bude připadat jako klaun. Je to ale o pocitu a o tom, že to s těmito typy líčení nesmíte moc přehánět!


3. Vlasy přilepené na rtech


Kolikrát denně vám vlasy v něčem uvíznou nebo se někam zamotají, ať už do pásu v autě nebo pod řemínek od kabelky? Kvůli tomu se pak tak akorát trhají a chuchvalce vlasů na různých místech zůstávají. Někdy se holt vyplatí udělat si raději culík! Zvlášť když je máte dlouhé a chcete si natřít rty leskem, na který vy se pak vlasy neustále lepily.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Už žádné oko na punčoše! Skvělý trik k nezaplacení
Jak vybruslit z fuckupu?
Trapas před klukem? Vybrusli z něj s grácií


4. Vysoké boty a nevhodná příležitost


Je jasné, že někdy zkrátka dostanete chuť vypadat elegantně a sexy a vzít si boty na podpatku. Bohužel se to většinou stane v den, kdy byste možná víc ocenily holínky. Třeba na festival nebo do deště se lodičky opravdu nehodí a postupem času vás opravdu naštve, že jste se pro ně ráno rozhodly.


5. Nemáte co na sebe


Věčný problém všech dívek. Skříň vám sice přetéká oblečením, vůbec ale nemáte něco, co by se vám zrovna pro dnešní příležitost hodilo. Zkuste si pořídit víc univerzálních oblečení, které budete moct kombinovat s bláznivějšími kousky.


6. Make-up otřený o oblečení


Chtěly jste se přitulit ke svému příteli, zároveň jste mu ale obtiskly oranžový obličej na tričko? Zkuste používat méně make-upu a když vám začne stékat, tak obličej osušit.

 

špatný den
(Foto: Getty Images)


7. Zapomenete si oholit palec u nohy


Pocit čerstvě oholených nohou je sice nádherný, pak si ale všimnete malého detailu. Nejlépe hned poté, co vyrazíte ven, totiž zjistíte, že máte chlupatý palec u nohy. A ještě k tomu jste si dnes třeba vzaly boty s otevřenou špičkou!


8. Plakaly jste po nánosu samoopalováku


Daly jste si na obličej samoopalovací krém, pak vás ale něco rozplakalo? Pravděpodobně jste skončily s bílými pruhy na tvářích.


9. Tričko od kávy


Vždy, když si koupíte kafe, zkontrolujte, jestli je víko dobře uzavřené. Jinak se totiž můžete zbrkle napít a polít se. Zvlášť se to stává v den, kdy na sobě máte bílé oblečení.


10. Samy jste se ostříhaly


Když se nudí, mnoho dívek přemýšlí o tom, že se nějak samy zkrášlí, třeba se ostříhají. Často si tak uděláte amatérskou ofinu a pak toho litujete tak dlouho, dokud vám vlasy nedorostou.0 hlasů
Vaše hodnocení