Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Od mamky nebo kámošky si možná do stylu oblékání necháte mluvit, ale co takhle od svých protějšků? Ženy své partnery v oblékání obvykle usměrňují, od nich si však moc často poradit nenechají, jestli tedy vůbec někdy. Přemýšlely jste už, že byste s...

Jak by to dopadlo, kdyby vás oblékal partner? Tahle žena to vyzkoušela!

Nechala muže, aby ji oblékal
zdroj: brightside.me Nechala muže, aby ji oblékal
aktualizováno 07.03.2019, 09:42 | 07.03.2019, 09:42 | Krásná.cz

Od mamky nebo kámošky si možná do stylu oblékání necháte mluvit, ale co takhle od svých protějšků? Ženy své partnery v oblékání obvykle usměrňují, od nich si však moc často poradit nenechají, jestli tedy vůbec někdy. Přemýšlely jste už, že byste svěřily výběr dnešního outfitu svému drahému? Tahle experimentátorka to zkusila a podívejte se, jak to dopadlo.

Zvědavá mladá maminka Dilara se rozhodla, že po dobu jednoho týdne nechá svůj šatník manželovi Denisovi a dočasně z něj tak udělá svého stylistu. Ten nadšeně souhlasil a ženu po celou stanovenou dobu oblékal podle své libosti. Sklidila poté ostudu, když v takovém oblečení vyšla na ulici, nebo byl výsledek překvapivě dobrý?

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Den první


V pondělí ráno byla Dilara jako na trní a čekala, jaký model pro ni Denis připraví. Navíc se nemohla v případně podivném oblečení nikde skrývat, měla totiž důležitou schůzku s obchodními partnery! A pak to přišlo, Denis ukázal první outfit.

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Dilara sice byla zpočátku trochu v rozpacích, a i když to nebylo nejhorší, tak by na jednání zvolila něco trochu jiného. Její manžel má očividně rád výrazné a veselé barvy. Denis však trval na svém, a protože dohoda je dohoda, Dilara se oblékla. Ačkoliv Denis tvrdil, že zapadne v davu, po celý den přitahovala hlavně od mužských kolegů pohledy. Zpětná vazba však byla pozitivní! Dilara sklidila několik komplimentů, její obavy tedy byly zbytečné.


Den druhý


Protože druhý den mělo být slunečno, počasí jejího muže inspirovalo a oblékl Dilaru do roztomilé sukně s citróny. To všechno doplnil extravagantní kabelkou, vyvrátil tedy představy o tom, že většina mužů preferuje ženy oblečené decentním způsobem. I když by to normálně nedal najevo, tato kabelka se mu vždy tajně líbila.

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Den třetí


Ve středu měla Dilara s Denisem oslavit výročí, večer měl proto proběhnout v romantickém duchu. Protože oslava se konala u nich doma, Dilara si tentokrát nemusela kvůli případně neobvyklému outfitu lámat hlavu s tím, co by tomu řekli lidé. Naopak by sama nevěděla, co na sebe, a tak jí díky experimentu tyto starosti odpadly.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V čem spíte? Požitkářku odhalí satén, vůdkyni pánské pyžamo
Tipy na oblečení, které tě zeštíhlí
Šetři a nakupuj oblečení efektivně

 

Denis však překvapil a naordinoval své ženě svůdné černé šaty, které jí okamžitě připomněly jejich první schůzky. A pak že muži nemají vkus!

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Den čtvrtý


Ve čtvrtek se ukázalo, že Denis vidí svou ženu v šatech opravdu rád. Konečně se rozhodl obléknout ji do červené, a navíc zvolil šaty, které už na sebe Dilara nevzala pěkně dlouho. Jí totiž vždy připadaly moc krátké a vyzývavé. Denis jí však přemluvil a dodal jí odvahu. Outfit tedy přijala, přestože opět měla na programu dne jednání.

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Den pátý


V pátek už Denise romantické šaty očividně omrzely a na rodinné setkání jí vybral něco úplně jiného. Dilara by sice zvolila něco elegantního, podle Denise si však hezké věci bere na den strávený s rodiči vždy a vždy se pak kvůli tomu cítí nekomfortně. Protože ji čeká celodenní běhání kolem dětí, Denis rozhodl, aby si vzala něco vskutku pohodlného. Večer Dilara uznala, že měl pravdu a na příští rodinné odpoledne si zase vezme něco podobného.

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Den šestý


V sobotu vždy chodí Dilara, Denis a děti na procházku. Fotografie dokazuje, že se její muž s postupujícím experimentem skutečně rozjel. Zkombinoval lehké šaty, tenisky a své barevné sako, a přestože by kombinace něčeho takového jeho ženu nenapadla, tak si v tomto outfitu připadala opravdu dobře. Sám jí řekl, že takhle oblečená podle něj vypadá velmi stylově!

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Poslední den


V neděli rodinku nic nečekalo, přesto Denis nepolevil a rozhodl se, že se jeho žena musí cítit smyslně, i když je jen doma. Oblékl ji do jejích oblíbených šatů, které ale ven moc nenosí, protože se jí k nim nic nehodí. Uvědomila si však, že si je ráda vezme jen pro svého manžela.

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)


Díky experimentu Dilara ve svém šatníku znovuobjevila pár kousků oblečení, na které už dávno zapomněla anebo si myslela, že by nebylo vhodné je nosit na obchodní schůzky. Také se ukázalo, zda muži skutečně preferují dívky v džínách a tričku, nebo jestli je raději vidí v barevných šatech. Dilarin muž rozhodně zvolil druhou možnost!

 

Nechala muže, aby ji oblékal
(Foto: brightside.me)

 

A co vy, nechaly byste svého přítele, aby si vás oblékl podle vlastního vkusu?



1 hlasů
Vaše hodnocení