Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Toužíš po řasách jako mrkací panenka? Chceš vyzkoušet nalepovací řasy, ale bojíš se? Nevíš jak přesně je nalepit a jaké lepidlo použit? Tak sleduj dnešní díl Mista Fashion blogu, kde zjistíš, jak na to.

Jak na umělé řasy? Základem je vybrat správný typ!

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 6
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 6
aktualizováno 16.05.2013, 00:00 | 16.05.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Toužíš po řasách jako mrkací panenka? Chceš vyzkoušet nalepovací řasy, ale bojíš se? Nevíš jak přesně je nalepit a jaké lepidlo použit? Tak sleduj dnešní díl Mista Fashion blogu, kde zjistíš, jak na to.

Nalepovací řasy se dělají v různých délkách a tvarech, hustší, řidší atd., takže záleží jen na tobě, jak moc výrazné řasy chceš mít. Pro začátek, pokud na ně nejsi zvyklá, zvol raději nějaké kratší a ne moc husté. Nebude to pro oko tak divný pocit, jako když si hned nalepíš nějaké obří smetáky.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jaké druhy řas se vlastně dají sehnat? Horní řasy zná asi každá z nás. Ale věděla jsi, že se dělají i řasy spodní? Jsou o něco kratší, jinak je princip stejný.

 

Dále jsou na trhu k dostání jednotlivé trsy řas. To je krabička se svazečky řas, které se po jednom lepí k řasám, často třebas jen do vnějšího koutku oka. Je to vhodná varianta, pokud jsou ti ty klasické umělé řasy na oku nepříjemné, avšak lepení je pracnější.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Umělé řasy ti dodají luxusní vzhled
Nauč se nosit umělé řasy
TESTUJEME: Sérum pro růst řas

 

Kde se dají řasy sehnat? V drogérii, v parfumérii, potřebách pro tanečníky, nebo v prodejnách s profesionální kosmetikou, jako je v Praze MAC nebo Inglot. Také samozřejmě na e-shopech.

 

Není dobré, na řasách příliš šetřit. Protože laciné řasy bývají z umělých vláken a plocha, kterou se lepí k oku, nebývá příliš ohebná a přizpůsobivá, a můžou se ti tak v průběhu večera začít odlepovat.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jaké lepidlo si pořídit? Balení řas často už nějaké to lepidlo obsahuje, ale většinou moc dobře nelepí. Proto je lepší si pořídit opravdu kvalitní lepidlo, jako je například Duo. Je opět k dostání v profesionálních prodejnách Mac nebo Inglot. Pokud máš někde v okolí prodejnu s potřebami pro tanečníky, tak tam se také dá kvalitní lepidlo na řasy sehnat. A nebo pak na e-shopech. Pozor! Dřív než lepidlo aplikuješ na oči, vyzkoušej ho na kůži na zápěstí, jestli na něj nebudeš mít alergickou reakci.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!
Jak správně pečovat o řasy, aby byly krásné
Q&A: Než si necháš trvale prodloužit řasy

Doma.cz: Kapky na snížení očního tlaku prodlužují řasy

 

No a jak se vlastně řasy aplikují? Prvně musíš změřit, jestli řasy nejsou příliš dlouhé na tvoje víčko (myšleno linie u řas). Pokud ano, řasy kousek zastřihni nůžtičkami. Umělé řasy by neměly jít až úplně do vnitřního koutku, neboť tě tam můžou pak píchat.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 13
(Foto: oficiální zdroj)

 

Když máš délku řas upravenou, nanes v tenké vrstvě lepidlo na hranu řas a nech ho chvíli „naschnout“, cca 30 vteřin. A pak řasu nasaď co nejblíže ke svým řasám a případně prsty umělé řasy přimačkej, ať se po celé délce přichytí. Pak ještě nějakou dobu přitlačuj řasy přes okraje, aby se opravdu dobře přilepily.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 12
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mrkni do videa na návod.

 


SLEDUJ VÍC:

Jaké oční linky jsou pro tebe ty pravé? Mista ti v tom udělá jasno
S Mistou před zrcadlem: Nejčastější chyby v líčení
Jak efektivně zakrýt akné? Mista má své triky

 

I dnes Mista s Martou na konci dílu odpovídají na vaše dotazy. Třeba co dělat proti vypadávání vlasů, jak odstranit bílé pigmentové skvrny a další dotazy, které píšete do poradny na Mista Fashion Blog.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 10
(Foto: oficiální zdroj)


Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na email mista@mistamusic.com nápady a témata, která tě zajímají a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.

 

Mista Fashion Blog: Jak na umělé řasy - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

A na co se můžeš těšit v dalších dílech? Jak ochránit vlasy před letním sluníčkem, nebo jak si udělat účes podle Ashley Benson z PPL.28 hlasů
Vaše hodnocení