Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plážové radovánky nejsou pro všechny tak radostné, a obzvlášť ne pro slečny, které mají pár kilo navíc a stydí se za ně.

4 jednoduché triky, jak se na pláži cítit sebevědomě i s pár kily navíc

Plavky 2018 - 17
zdroj: Archiv firem Plavky 2018 - 17
aktualizováno 09.08.2018, 16:30 | 09.08.2018, 16:30 | MT

Plážové radovánky nejsou pro všechny tak radostné, a obzvlášť ne pro slečny, které mají pár kilo navíc a stydí se za ně.

Není potřeba se kvůli tomu cítit špatně ani zůstávat doma. S těmito vychytávkami se zaručeně budete cítit o dost lépe. Čím vším můžete svou postavičku v plavkách vylepšit?


1) Jendodílné plavky
Pokud se cítíte nejistě, v prvé řadě byste měly investovat do pořádných plavek, které s postavou dokážou udělat divy. Ideálně byste v nich měly upozadit své drobné nedostatky, a naopak vyzdvihnout ty části, které na své postavě milujete. Zkuste si pořídit třeba tvarující plavky. Ty vám v mžiku vykouzlí sexy křivky, a pokud si navíc zvolíte tmavší barvu, budete opticky vypadat štíhlejší.

 

plavky - 4
(Foto: Archiv firem)

 

(H&M 899 Kč)


2) Kraťasy
Pokud se stydíte za svůj větší zadeček, jedním z možných řešení je přes plavky přetáhnout kraťasy. Oblékněte si buď ty klasické, džínové, anebo zvolte nějaké ze speciálního materiálu, ve kterých můžete třeba i do vody.

 

plavky - 2
(Foto: Archiv firem)

 

(Calzedonia 459 Kč)


3) Plážové šaty
Plážové šaty jsou skvělou variantou pro přemisťování z apartmánu nebo bytu na pláž nebo k bazénu. Navlékněte si je přes plavky a sundejte si je až v momentě, kdy je to nutné, nebo kdy se na to cítíte.

 

plavky - 1
(Foto: Archiv firem)

 

(H&M 499 Kč)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co přes plavky, když se jen v nich necítíš v pohodě?

Jak si správně vybrat plavky: Manuál pro každou postavu

Hurá do plavek: Jak A V ČEM se cítit sebevědomě s jakoukoli postavou?
 


4) Originální přehozy

O něco víc "sexy" variantou plážových šatů je odvážnější přehoz. Neodhalíte téměř nic, svému okolí necháte prostor pro fantazii a zároveň se budete cítit krásně.

 

plavky - 3
(Foto: Archiv firem)

 

(Tezenis 649 Kč)


Koupání zdar!0 hlasů
Vaše hodnocení