Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Během nákupního šílenství Black Friday vás může potkat ledacos.

Jak se stát královnou Black Friday

Výprodeje
zdroj: Thinkstockphotos Výprodeje
aktualizováno 22.11.2018, 12:40 | 22.11.2018, 12:40 | Krásná.cz

Během nákupního šílenství Black Friday vás může potkat ledacos.

Největší nákupní svátek, který letos připadá na pátek 23.listopadu, je tady, a proto přinášíme řadu tipů, které se vám na misi za nejvýhodnějšími nabídkami budou hodit.

 

Black Friday, globální fenomén a nejoblíbenější den v roce všech milovníků nákupů a velkých slev u nás naštěstí nepřináší takovou mánii jako v USA, ale rozhodně i tak nabízí neodolatelné slevy. Jak tedy na Black Friday, abyste z toho vyšli ve zdraví a s co nejvýhodnějšími nákupy?

 

Kdo dřív přijde…


V Americe neváhají nákupní maniaci pro výhodný kup před obchody stát dlouhé fronty či dokonce i stanovat. Nabídky tuzemských obchodů sice podle nás neslibují nic tak neodolatelného, ale pro případ, že vy o něčem takovém víte a bezpodmínečně chcete být první ve frontě, není od věci být vybaven předem. Připravte si nákupní seznam už dopředu a určete priority. O co bude největší rvačka? Tam vyrazte nejdřív. Drobnosti, na kterých vám tolik nesejde, klidně nechte na konec svého shopping lovu. Když jdete za něčím cíleně, poznamenejte si i potřebné detaily - vyhnete se zdlouhavému bádání v obchodě a zkoušení miliontého odstínů rtěnky, kvůli kterému promarníte šance stihnout i další nákupy.

 

Mějte harmonogram


Stejně jako seznam položek, které nesmíte minout, si sestavte také plán obchodů, které chcete navštívit. Ideálně, aby na sebe prodejny navazovaly a vy se tak nemuseli vracet na začátek či neefektivně chodit v kruhu.

 

Black Friday
(Foto: Profimedia)

 

Pohodlí nadevše


Lodičky nechte pro tentokrát v botníku a sáhněte po botách, které nebudou týrat vaše chodidla. Stejně tak i oblečení – ideální jsou šaty, pod které natáhnete kalhoty i bez nutnosti zdlouhavého čekání na kabinku.

 

Volné ruce, základ úspěchu


V případě, že váš nákupní seznam obsahuje položek průměrné čtyřčlenné rodiny před státním svátkem, nezapomeňte se vybavit dostatečně velkou taškou, ve které všechno pohodlně odnesete a zároveň si necháte volné ruce pro další nákupy. Aniž bychom vás chtěli ponoukat k nefér hře, rozměrnou kabelou si hravě zablokujete uličku sama pro sebe, než si v klidu projdete všechny ramínka.

 

Anketa
Plánujete využít black friday slev?
 

 

Nepřekonatelný tandem


Vyrazte na nákupy s parťákem. Kromě toho, že vám jeho kritické oko zabrání koupit něco, co vám absolutně nesluší a nenechá vás zlákat pouze nízkou cenou. Kamarádku oceníte i při dlouhých frontách – zatímco ona čeká na kabinku, vy projdete obchod a pak se vystřídáte.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 důvodů proč letos nakupovat dárky online
Kde nakupovat on-line? Fashion shopy, které nás baví
Chceš nakupovat na asijských eshopech? Pozor na nejčastější chyby

 

Bez limitu


Ohlídejte si limit na vaší kreditní kartě. Běžné nastavení není úplně ideální pro nákupní orgie, ale pokud chcete naopak držet nákupy na uzdě, vyberte si přesně určenou částku a kartu nechte doma, anebo si naopak na kartě limit nastavte.

 

Po akci si naplánujte relax

 

Samotné nakupování vás nabije endorfiny a adrenalinem, samo o sobě může být uskopojivé. Užijte si ale naplno věcí, které jste tak výhodně pořídili. Na večer si nic neplánujte, a až dorazíte vysíleni domů, pokochejte se tím, co jste tak skvěle ulovili. Dárky pro vaše blízké rovnou vkusně zabalte, fashion úlovky hned vyzkoušejte v pohodlí domova a ověřte, že se hodí do vašeho šatníku a vytvoříte s ostatními kousky jedinečné outfity.

 

Dejte si pak důkladnou očistu. Při nekonečném převlékání v kabinkách se člověk zapotí, navíc si představte, kolik bakterií číhá mezi davy lidí. Chce to klidně i pečlivý peeling nebo hloubkově čistící masku. Své udělají i klimatizace v obchodech, takže nezapomeňte na hydrataci. I v tom vám mohou pomoci úlovky z obchodů, zapátrejte ve slevách třeba po populárních pomocnících péče o pleť, jako jsou maska propojitelná se smartphonem foreo Ufo (našli jsme ji ve slevě na notino.cz) nebo multifunkční kartáček na obličej Braun Face Spa.

 

Odměňte také svá chodidla. Vaše nohy celý ten maraton odpracovaly, nezapomeňte jim za to poděkovat v podobně řádného promasírování. Zastavte se pro emulzi, která podporuje správnou cirkulaci krve a zmírňuje otoky, aby to s vámi zase za rok zvládly znova!0 hlasů
Vaše hodnocení