Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Thylane Blondeau je dnes patnáctiletá modelka, která svou kariéru odstartovala lehce kontroverzně. Jak? To se dozvíte v následujícím článku.

Jako dětská modelka šokovala svět! Jak šel čas s kontroverzní modelkou?

Thylane Blondeau
zdroj: Vogue, Facebook official Thylane Blondeau
aktualizováno 04.06.2016, 00:29 | 04.06.2016, 00:29 | nix

Thylane Blondeau je dnes patnáctiletá modelka, která svou kariéru odstartovala lehce kontroverzně. Jak? To se dozvíte v následujícím článku.

Thylane Blondeau je modelka, která svou elegancí a ženským šarmem výborně zapadla mezi své mnohem známější kolegyně na filmovém festivalu v Cannes, což je jedna z nejprestižnějších událostí vůbec. Celebrity se na tuto událost připravují dlouhou dobu dopředu a velmi dbají na to, aby jejich šaty, účes i make-up byly naprosto perfektní.

 

Thylane Blondeau
(Foto: Facebook official)


Svou kariéru tato mladá modelka naplno odstartovala dost kontroverzním způsobem, a to již ve svých deseti letech. V roce 2011 se totiž objevila v editoriálu významného módního časopisu Vogue. Vlnu kritiky tyto fotografie však vyvolaly z toho důvodu, že Thylane byla na fotografiích stylizovaná do role dospělé ženy. Její výrazné líčení, extravagantní oblečení a svůdný pohled šokovaly celý svět.

 

Thylane Blondeau - 1
(Foto: Vogue)


Vlna kritiky v tomto případě byla zcela objektivní a začalo se velmi řešit, v jakém věku by dívky měly začít v modelingovém světě.


K dalšímu pobouření společnosti došlo ve chvíli, kdy se ukázalo, že tato modelka se objevuje v modelingu již od svých čtyř let. Tehdy se poprvé dostala na módní mola a byla součástí velké módné show významného francouzského návrháře Jeana Paul-Gaultiera.

 

Na další fotky se podívejte do galerie.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii


Nutno podotknout, že z dětské modelky se stala krásná mladá žena, která na filmovém festivalu v Cannes v luxusní černé róbě, která efektně odhalovala její nohy, strčila do kapsy kdejakou svou známější kolegyni. Thylane Blondeau zde novinářům dokonce prozradila, že se na festivalu nachází díky pozvání filmové společnosti a že uvažuje o herecké kariéře.

 

Thylane Blondeau - 4
(Foto: Facebook official)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak vypadá jedna z nejznámějších modelek bez make-upu? Nepoznáš ji!

GALERIE: Šikanovaná modelka Rebekah Hemsley

Modelka nebo anorektička? Časopis pobouřil extrémně vyhublou modelkou


Je tedy více než jisté, že o této mladé slečně v budoucnu ještě určitě hodně uslyšíme. Již ve svých patnácti letech dosáhla mnoha úspěchů, mezi které patří i fakt, že se objevila na titulní straně časopisu Vogue a v mnoha dalších. Dnes její instagram čítá téměř 300 000 sledujících a vlastní i kanál na youtube. My můžeme jen konstatovat, že je dobře, že vyrostla do krásy a její období lolitky je dávno za ní.

 

A jaký máte vy názor na dětské modelky?



6 hlasů
Vaše hodnocení