Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš kvůli svému drobnému poprsí mindráky? Kašli na ně! Nauč se správně oblékat a uvidíš, že i drobné poprsí může být tvou svůdnou předností.

Jak svůdně obléknout malá prsa

Malá prsa? Žádný problém
zdroj: isifa.com Malá prsa? Žádný problém
aktualizováno 28.06.2012, 00:00 | 28.06.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Máš kvůli svému drobnému poprsí mindráky? Kašli na ně! Nauč se správně oblékat a uvidíš, že i drobné poprsí může být tvou svůdnou předností.

Než začneš naříkat, jak k tobě byla příroda nepřející, měla bys vědět, že mnoha klukům se drobná prsa líbí. Jsou tak akorát do ruky, jsou pevnější a drží lépe tvar, než objemnější prsa. Navíc sexy oblečené drobnější poprsí nikdy nebude působit lacině a vulgárně, jako se to může stát majitelkám velkých prsou, když je nacpou do příliš vyzývavého dekoltu.

 

Pokud chceš, aby tvůj hrudník nevypadal ploše a neatraktivně, nemusíš hned pod skalpel, nebo se dopovat tabletkami, slibujícími magický nárůst. Stačí pár triků s oblečením a držením těla a ani tvému "áčkovému" poprsí nikdo neodolá.

 

Co ti bude obzvlášť slušet?

 

Co ti dodá ženský šmrnc i bez přírodních oblin, je jednoznačně korzet. Můžeš nosit klasický, nebo si pořídit krásné korzetové šaty, či doplnit barevnou sukni jednoduše střiženým korzetem bez zbytečného zdobení. Působí velmi rafinovaně a žensky, ale ne příliš vyzývavě.

 

Pokud se vyhýbáš černé barvě, protože ještě více zeštíhluje, přestaň se jí bát. Působí totiž velmi elegantně. Stačí jen zvolit správný materiál či aplikace, a uvidíš, že i černá ti může křivky přidat. Zkus žabičkování, řasení v oblasti prsou, různé zdobné flitry.

 

Také můžeš vyzkoušet šaty přestřižené pod prsy, nebo si stále populární košilošaty či šaty volnějšího střihu přepásat výrazným barevným páskem. Nosí se jak v pase, tak o dost výš, či volně spadlý na bocích.

 

Módní proužky
(Foto: isifa.com)

 

V čem máš oproti ostatním výhodu?

 

Výhodou dívek se štíhlou, drobnou, až chlapeckou postavou je to, že se nemusíš bát téměř jakýchkoli vzorů a potisků. Například toto léto velmi módní květinové potisky z baculek udělají ještě větší baculky, ale tobě přidají žádoucí centimetry a dokáží upoutat pozornost tam, kam potřebuješ. Neboj se také módních neonových barev, budou na tobě působit mladistvě a rozpustile, kdežto na objemnějších dívkách vypadají spíš vulgárně a lacině.

 

Další z trendů, který ti bude slušet možná více než oplácanějším dívkám, jsou sukně, šortky a kalhoty se zvýšeným pasem. Takové modely totiž vypadají nejlépe, když se k nim oblékne upnutý vršek. V obepnutém jednoduchém triku budou rozhodně vypadat lépe tvé jemné, až dětské tvary, než spousta záhybů oplácanějšího těla.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní triky: Jak skrýt moc velká prsa
Malá prsa? Jak je svůdně obléknout
Jednoduché triky pro krásnější prsa
Módní triky: Jak zvětšit poprsí

 

Je něco, co by ve tvém šatníku nemuselo mít své místo?

 

Pokud jsi zvyklá absenci poprsí maskovat pytlovitými volnými střihy, tak s tím rozhodně přestaň. V nich tvé tělo vypadá teprve beztvaré. Je lepší, vzít si vypasované tričko, které zvýrazní tvůj štíhlý pas a krásně tvarované paže, než veškeré své přednosti skrývat ve volném hábitu.

 

Také pozor na véčkový výstřih. Kulatý nebo lodičkový bude k tvému poprsí mnohem vstřícnější, stejně jako hluboký volný výstřih. Když už véčko, tak hodně hluboké, ze kterého rafinovaně vykukují obliny poprsí. Pokud by končilo příliš vysoko pod krkem, zcela by se ztratil tvar tvých prsou. Skvělou volbou jsou tílka (ale i plavky), která se zavazují za krk. Prsa tím k sobě přimáčknou, takže vypadají větší.12 hlasů
Vaše hodnocení