Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V módní evoluci se stalo něco nevídaného. Bílé tenisky dostaly své místo na výsluní a drží se tam, ne bezdůvodně, hned z několika důvodů.

Jak udržet bílé tenisky bílé? 6 jednoduchých rad!

Tenisky
zdroj: Archiv firem Tenisky
aktualizováno 02.11.2016, 16:38 | 02.11.2016, 16:38 | / krasna.cz/bibloo.cz

V módní evoluci se stalo něco nevídaného. Bílé tenisky dostaly své místo na výsluní a drží se tam, ne bezdůvodně, hned z několika důvodů.

Hodí se ke všemu, jsou pohodlné a v kombinaci s opálenými lýtky jsou opravdu sexy. Platí tu jen jedno základní pravidlo. Musíte je nosit bílé i poté, co s nimi projdete první ulici, druhý park i třetí náměstí plné lidí. Jak na to?


Stačí překročit práh domů, dostat se do chumlu turistů a naše bílé tenisky jsou dějištěm dramatu. Zaručeně na nich ulpí otisky jiných podrážek a z oslnivých botek se stává ušmudlaný pár, který už je sotva trendy. Jak tedy takové situaci předejít?


1. V prvé řadě je třeba říct, že prevence je skvělý start k tomu prodloužit životnost tenisek na několik sezón. Proto impregnace je dle potřeby a v závislosti na počasí vždy tím prvním krokem.
 

2. Vzít zubní pastu, kartáček a čistit. Tenhle trik se vám možná bude zdát podivný, ale to ještě neznamená, že nebude fungovat. Stejným způsobem můžete očistit i gumové části, které jsou k zašpinění také náchylné. Budete překvapeni, jak tenisky tímto jednoduchým tipem omládnou.

 

Tenisky
(Foto: Archiv firem)


3. Existuje milion šikovných, malých, čistících nástrojů. Výborně fungují vlhčené utěrky a ubrousky. Milovníci bílých tenisek vám zkušeně poradí, že i takovým octem se nejednoho fleku hravě zbavíte.


ČTĚTE TAKÉ:

Tenisky letí, nosí se i k šatům!
DIY: Originální malované tenisky
Co holky nosí, ale vypadá to "hrozně"?


4. Pračka až v krajní nouzi! A vlastně ani v té bychom do ní tenisky prát nedávali. I cykly na jemné praní dávají teniskám zabrat. A nejen jim, samotné pračce to také dvakrát nesvědčí. Stejný varovný vykřičník patří i k ručnímu praní. Takové zacházení si žádné boty nezaslouží.

 

Tenisky
(Foto: Archiv firem)

1. Tenisky Sprandi, 699 Kč, k dostání v obchodech CCC.

2. Tenisky adidas Originals, 2599 Kč, dostupné na bibloo.cz
3. Tenisky Kenzo, 6199 Kč, dostupné na bibloo.cz

4. Tenisky Deichmann, 599 Kč

5. Originální tenisky Creeper z kolekce FENTY by Rihanna značky PUMA

6. Tenisky Nike Air Max Thea
7. Tenisky Deichmann, 649 Kč

8.Tenisky Nike Air Force 1 07


5. Dešti neporučíte a sem tam vás může sebevětší průtrž cestou z práce zastihnout. Deštník možná ochránil vaši hlavu, boty ale jen ztěží. Aby uschly rychleji, dejte zmačkané papírové ubrousky či noviny dovnitř boty. Budou absorbovat přebytečnou vlhkost a pomohou obuv vysušit.


6. Nenechávejte své bílé krásky venku! K tomu, aby tenisky uschly, potřebují svůj čas a sluníčko tomu nepomůže. Je to stejné jako u člověka, čím déle na slunci, tím více se barva jeho kůže mění. Pěkně je proto uložte do botníku, dokud nebudete mít chuť znovu vyrazit ve svých oblíbených, pohodlných a zářivě bílých teniskách mezi lidi.0 hlasů
Vaše hodnocení