Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

125 miliónů fanoušků na Instagramu dělá z této populární zpěvačky třetí nejsledovanější celebritu na světě! Nyní pro své příznivce připravila hned tři osobité vůně, které nesou její podpis.

Jak voní Ariana Grande?

Vůně Ariana Grande - 6
zdroj: Archiv firem Vůně Ariana Grande - 6
aktualizováno 11.09.2018, 00:00 | 11.09.2018, 00:00 | Krásná.cz

125 miliónů fanoušků na Instagramu dělá z této populární zpěvačky třetí nejsledovanější celebritu na světě! Nyní pro své příznivce připravila hned tři osobité vůně, které nesou její podpis.

Fanoušci Ariany Grande zažívají doslova žně. Poté, co v srpnu vydala své již čtvrté album Sweetener, na kterém hostují například Missy Elliott, Pharrell Williams nebo Nicki Minaj, má pro své obdivovatele další novinku. Tentokrát nikoli hudební, ale voňavou.


Hned tři vůně s autogramem Ariany Grande se objeví i na našem trhu, k dostání budou exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

 


ARI

 

Vůně Ariana Grande - 5
(Foto: Archiv firem)Jako vůbec první byla veřejnosti představena jiskřivá ARI (EdP 30 ml, 899 Kč)
- třpytivý koktejl z hrušky, maliny, konvalinek a růží ozdobený kouskem sladkého marshmallow.

 

Anketa
Používáte parfém každý den?
 


SWEET LIKE CANDY

 

Vůně Ariana Grande - 2
(Foto: Archiv firem)Něžná a přitom svůdná SWEET LIKE CANDY (EdP 30 ml, 899 Kč) v roce 2017 zvítězila v kategorii vůně roku The Fragrance Foundation Award díky namíchanému poháru z ostružin, ibišku a zimolezu, korunovanému malým kopečkem šlehačky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější podzimní parfémy: Jaký je nejlepší pro návrat do školy?
Co o tobě řekne tvoje oblíbená vůně?
Vůně pro mladší dívky - kterou vybrat?


MOONLIGHT

 

Vůně Ariana Grande - 1
(Foto: Archiv firem)Poslední, zasněná MOONLIGHT (EdP 30 ml, 899 Kč) má v sobě jistý náznak dospělosti, aniž by ztratila chuť si hrát. Propojení černého rybízu, švestky a pivoňky s vanilkou a sexy černou ambrou.0 hlasů
Vaše hodnocení