Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné vějíře dlouhých řas jsou velice svůdným symbolem ženství. Do vínku je ale dostane málokdo, a my ostatní se tak většinou snažíme nějak si k nim dopomoci.

Jak získat delší řasy: Čtyři osvědčené triky pro svůdný pohled

Dlouhé řasy
zdroj: Thinkstockphotos Dlouhé řasy
aktualizováno 26.06.2019, 00:00 | 26.06.2019, 00:00 | Krasna.cz/Karol

Krásné vějíře dlouhých řas jsou velice svůdným symbolem ženství. Do vínku je ale dostane málokdo, a my ostatní se tak většinou snažíme nějak si k nim dopomoci.

Některé z nás to řeší méně, jiným zase představa nekonečných hustých řas nedá spát. Musím se přiznat, že patřím spíše do druhé skupiny a už jsem tedy vyzkoušela ledacos. Dnes bych vám proto ráda některé své postřehy ohledně prodlužování řas předala.

 

Umělé řasy


Umělé řasy jsou asi nejznámějším a stále oblíbeným způsobem, jak rychle a snadno řasy prodloužit, získat hlubší a výraznější pohled. Seženete je i s lepidlem za pár korun v drogerii v opravdu dobré kvalitě. Zvlášť lepidlo je skutečně skvělé, vyzkoušela jsem ještě několik dražších z parfumerií a kvalita byla kupodivu na straně lepidla z drogerie. Řasy se lepí co neblíže k linii vašich vlastních řas a pokud získáte praxi, není na tom nic těžkého. Nevýhodou samozřejmě zůstává, že nejde o trvalé prodloužení řas a ze svůdnějšího pohledu se tak těšíte pouze jednorázově.

 

PŘEČTI SI I DALŠÍ ČLÁNKY O UMĚLÝCH ŘASÁCH:

Jak na umělé řasy? Základem je vybrat správný typ!
Umělé řasy ti dodají luxusní vzhled

Nauč se nosit umělé řasy


Séra vyživující řasy


Vyživující séra se hodí hlavně na poškozené nebo slabé řasy, které se potřebují dostat zpátky do formy. Pokud máte řasy zdravé, ale krátké, výraznější prodloužení bohužel většinou nezaznamenáte. Ze sér jsem vyzkoušela pouze známý přípravek Lipocils od Taliky. Prodloužení jsem úplně nezpozorovala, maximálně mohlo jít o milimetr až dva. Přípravku ale nelze upřít, že se řasy hezky leskly, byly tmavší a určitě vypadaly lépe než před začátkem používání séra.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

TESTUJEME: Sérum pro růst řas
Vykouzli si přírozeně husté a dlouhé řasy

Jak správně pečovat o řasy, aby byly krásné

 


Permanentní prodlužování řas


Permanentní prodlužování řas znamená, že vám v kosmetickém salónu na každou vaši vlastní řasu nalepí řasu umělou. Výsledek je velice pěkný, ale bohužel moc dlouho nevydrží. Vyzkoušela jsem několik metod prodlužování řas a vždy to bylo dost podobné. Týden máte nádherné a poměrně i přirozené řasy. Po týdnu už se některé špatně nalepené začnou uvolňovat a po dvou týdnech jste již lehce opelichaná. Takže utíkáte na doplnění a platíte opět pořádnou sumu. Samozřejmě vše je také hodně ovlivněné šikovností kosmetiček, ale stejně nemůžete čekat, že vám řasy vydrží déle než tři týdny. Permanentní prodlužování řas bych proto doporučila pouze těm, kteří na to mají finance, čas a trpělivost.

 

BLOGERKY TESTOVALY:

Chceš krásné řasy? Zkus novinku: chloupky z norka!
Trápí tě krátké, nevzhledné řasy? Mám řešení


Prodlužování řas kapičkami


Prodlužování řas za pomoci kapek Lumigan (nebo také Latisse) je asi nejúčinnější metoda prodlužování vlastních řas. U nás je to zatím novinka provozovaná očními klinikami NeoVize v Brně a DuoVize v Praze. Kapky se dříve používaly pouze jako lék na oční chorobu, poté se ale zjistil neuvěřitelný účinek na řasy léčených pacientů a dnes se tedy začíná i u nás s jejich využíváním k prodlužování řas. Kúru s kapkami jsem vyzkoušela a opravdu to funguje. Řasy se mi prodloužily zhruba na dvojnásobek a také se viditelně zahustily. Nevýhodou je cena kolem 3000 Kč, což mi přijde opravdu přehnané. Také aplikace musí být velice opatrná. Kapkami se potírá pouze linie řas, pokud by se vám totiž látka dostala do očí, může způsobit podráždění. A dlouhé řasy vám samozřejmě nevydrží věčně. Po několika měsících je proto nutné kúru s kapkami zopakovat. Prodloužení je ale výborné a zaručené.


Článek pro tebe napsala blogerka Karol z blogu kosmeticketrendy.cz.3 hlasů
Vaše hodnocení