Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Gabriela Soukalová je nejen skvělá biatlonistka, ale okouzluje i svým vzhledem. Je důkazem toho, že i při sportu můžeš být hezky upravená a nalíčená podle posledních trendů. Zkus to jako ona.

Jaké líčení zvolit na sport? Inspiruj se u biatlonistky Gábiny Soukalové

Gabriela Soukalová
zdroj: isifa.com Gabriela Soukalová
aktualizováno 21.02.2014, 16:16 | 21.02.2014, 16:16 | Krasna.cz/trm

Gabriela Soukalová je nejen skvělá biatlonistka, ale okouzluje i svým vzhledem. Je důkazem toho, že i při sportu můžeš být hezky upravená a nalíčená podle posledních trendů. Zkus to jako ona.

K cestě pro medaili jí určitě dobře padnoucí make-up a zvýrazněné oči nepomohly, ale proč nebýt i ve sportovním za krásku?

 

Gabriela Soukalová
(Foto: Getty Images)

 

Jak na to!


Při sportu není potřeba mít na tváři z líčidel masku. Pot a fyzický výkon by s ní hodně rychle zatočily. Zvol přirozené líčení a zaměř se - stejně jako Gábina - na zvýraznění očí.


Dobrý základ


Začni kvalitním základem. Pleť nejprve ošetři pleťovým krémem, který nechej dobře vstřebat. Na oční okolí použij oční krém, třeba proti prvním známkám stárnutí.


Pokud tě trápí rozšířené póry, na pleť nanes bázi pod make-up, které díky silikonovému složení vyhladí každou nerovnost.
 

Vyber si make-up v odstínu, který tvé pleti nejlépe sedne, a nanes ho pečlivě na celý obličej. Dobře ho rozetři zejména u vlasů, na stranách až k uchu, pozor na hraně čelisti, ať ti tam nevznikne nepřirozený přechod.


Pokud máš bezchybnou pleť, můžeš make-up nahradit BB krémem, který je pro pleť přirozenější.


Aby make-up vydržel, zafixuj ho pudrem. Díky tomu bude tvá tvář sjednocená a upravená, i po náročném fyzickém výkonu. Dobrý krycí make-up dokáže zamaskovat i zarudnutí.
 

Abys neměla obličej jednolitý, na tváře nanes tvářenku. Široce se usměj a tváře lehce popraš růží -směrem od vyboulené tvářičky ke spánkům.

 

Gabriela Soukalová
(Foto: Getty Images)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čepice jsou cool aneb jak přežít zimu a nezbláznit se?
VELKÝ souboj očních linek? Víme, které si vybrat!
Líčení na zimu


Zaměřeno na oči


Teď už k samotnému líčení. Vyber si, zda chceš zvýraznit oči nebo ústa. Oboje nikdy, to vypadá přeplácaně.


My se zaměříme na oči. Gábina má šedo-modré oči, zvolil jsme tedy líčení ve stejných barvách. Vezmi světlejší modrý stín a nanes ho na vrchní víčko do vnitřní strany. Poté vezmi tmavší šedý stín a nanes ho na víčko směrem k vnějšímu koutku. Uprostřed štětcem přejížděj, aby byl přechod plynulý. Nalič celé pohyblivé víčko.


Poté vezmi gelový fix na oči, který vydrží i větší fyzickou námahu, a namaluj si linky. Pro denní příležitost se hodí decentní, tenké, končící ve vnějším koutku oka.

 

Gabriela Soukalová
(Foto: Isifa/MAFRA/Michal Šula)


A nakonec řasenku. Rozhodně na sport zvol voděodolnou, abys předešla případné nehodě a nerozmazala si ji. Začni spodními řasami a pak nalič horní, pokud bys malovala naopak, mohly by se ti horní obtisknout.


Oči máme výrazné, proto na rty nanes již jen pečující balzám a trochu růžového lesku.


S líčením můžeš sladit i své nehty. Co třeba zářivě červenou, jako má Gábina? Sluší i na kratších nehtech, které jsou pro sport praktičtější.

 

Gabriela Soukalová
(Foto: Getty Images)98 hlasů
Vaše hodnocení