Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Domácí kosmetika je levná, originální a často mnohem lepší než kupované věci plné chemie. A pokud miluješ Oreo sušenky, tak tento balzám prostě musíš mít!

Jednoduchý DIY návod: Oreo EOS balzám na rty a lip scrub

DIY EOS Oreo balzám
zdroj: YouTube.com DIY EOS Oreo balzám
aktualizováno 17.03.2016, 00:07 | 17.03.2016, 00:07 | mkr

Domácí kosmetika je levná, originální a často mnohem lepší než kupované věci plné chemie. A pokud miluješ Oreo sušenky, tak tento balzám prostě musíš mít!

Přírodní EOS balzámy určitě znáš. Věděla jsi ale, že si je můžeš vyrobit i doma a ke všemu se svou oblíbenou příchutí? Pokud ti tedy tvůj EOS balzám došel, rozhodně nevyhazuj jeho obal a jednoduše si do něj vyrob novou náplň!

 

Co budeš potřebovat:
1. Dvě prázdné nádobky od EOS balzámu
2. Oreo sušenky
3. Vazelínu
4. Čokoládu
5. Včelí vosk
6. Několik malých nádobek

 

VYROB SI TAKÉ:

DIY: Skvělá krémová tvářenka
DIY: Snadno a rychle aneb vyrob si vlastní BB krém
DIY fotonávod: Dočasné tetování

 

Postup:

1. Pomocí nože odděl náplň od sušenek a sušenky důkladně rozdrť na prach (nesmí zůstat žádné větší kousky).


2. Do nádobky s náplní přidej lžičku vazelíny a trochu včelího vosku, vznikne krémová směs.


3. Další nádobku naplň lžičkou vazelíny, trochou včelího vosku a čokoládou, vznikne hnědá směs.


4. Na plotně přiveď k varu trochu vody a obě nádobky do ní polož, aby se směsi roztopily. Do nádobky s hnědou směsí přidej půl lžičky rozdrcených Oreo sušenek a zamíchej.


5. Do víčka prázdného obalu od EOS balzámu nalij hnědou směs s rozdrcenými Oreo sušenkami. Vše nech na 15 minut v mrazáku a když směs ztuhne, lehce ji vyklop z víčka.


6. Ztuhlou směs rozřízni podle návodu ve videu, vlož do prázdného obalu od EOS balzámu a zalij krémovou směsí, ve které byla náplň z Oreo sušenky. Vše dej do mrazáku na 15 minut.


7. Nyní ještě využij zbytek krémové směsi, nasyp do ní lžičku rozdrcených sušenek, nalij do druhého obalu od EOS balzámu podle návodu a nech v mrazáku na 15 minut.


8. Hotovo! Nyní máš EOS Oreo balzám na rty a lip scrub. :)

 10 hlasů
Vaše hodnocení