Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vůbec nemá ideální míry modelky, přesto sebevědomě předvádí své tělo. Přestaň se trápit kvůli špíčkům a vem si příklad ze sebevědomé XXL krásky.

Krásná i s kily navíc: Buclatá blogerka ti zvedne sebevědomí!

Nadia Aboulhosn - 12
zdroj: nadiaaboulhosn.com Nadia Aboulhosn - 12
aktualizováno 14.03.2013, 00:00 | 14.03.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Vůbec nemá ideální míry modelky, přesto sebevědomě předvádí své tělo. Přestaň se trápit kvůli špíčkům a vem si příklad ze sebevědomé XXL krásky.

Každému příroda nenadělí vysokou štíhlou postavu. Co dělat, když máš od přírody široké boky, objemné poprsí a stehna dvakrát tak široká, než tvoje kamarádky? I s XL velikostí můžeš být krásná a sebevědomá. Jako Nadia. Tahle holka ukazuje, že i křivky se dají obléknout pěkně a originálně. Módní blogerka a modelka nadměrných velikostí zvedá sebevědomí ženám po celém světě.

 

 

Nadia Aboulhosn (24) má libanonské a kavkazské kořeny. Nevypadá jako tradiční modelky, do vínku totiž dostala oblé křivky. Její velikost se zdaleka nepohybuje kolem "ideální" třicet šestky. Přesto si dokáže obléci nejbláznivější, sexy a originální modely šatů. Své modely i oblé křivky prezentuje na svém blogu nadiaaboulhosn.com.


Podívej se na některé její módní outfity.

 

Fotogalerie

1 / 32 Otevřít fotogalerii

 

Začni svými myšlenkami

 

Učíme se, že se nemáme nechat oklamat módním světem, který káže, že pokud vypadáš jinak než modelky z magazínů, nejsi dost dobrá. "V módním světě hraje tělo neuvěřitelně velkou roli. Společnost vytvořila limity na to, co je a co není přijatelné. Jsi příliš tlustá, nejsi dost vysoká, tvé tělo je nesouměrné..." polemizuje v jednom ze svých článků úspěšná blogerka.

 

Nadia však nesouhlasí, když módní agentury dívkám kážou shazovat jeden kilogram za druhým. Sama je modelka a předvádí nadměrné velikosti. Právě pro její sebevědomí se jí nabídky jen hrnou a pro nevšední vkus ji zvou na prestižní akce a módní týdny a plní i stránky módních a ženských časopisů.

 

Nadia Aboulhosn
(Foto: nadiaaboulhosn.com)

 

Oblá blogerka tvrdí, že pravidla zavedená ve společnosti, která upřednostňují vyhublé ženy, se dají změnit. "Začněte vlastními myšlenkami. Všechno začíná vážením si sebe samé, sebeuznáním a sebepřijetím," tvrdí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní triky: Jak skrýt moc velká prsa
Módní triky: zamaskuj velký zadek
Módní triky: Jak zamaskovat široká ramena?


Čtyři kroky k vyššímu sebevědomí


1. Soustřeď se na to, co se ti líbí

 

Základem je pozitivní myšlení. Možná jsi dosud byla zvyklá před zrcadlem hledat vždy jen své chyby. Silné stehna, vypouklé bříško, malá prsa... Přestaň s tím, nijak ti to nepomáhá! Vždyť nic není krásnějšího, než sebevědomá žena, ať má jakoukoliv velikost košíčků podprsenky.

 

"Je snadné hledat chyby. Těžké je připomínat si, za co jsme vděčni. Udělejte z toho každodenní rituál. Každé ráno se postavte před zrcadlo a připomeňte si všechny vaše pozitivní stránky, za které jste vděčná, "píše Nadia v článku pro portál Huffington Post.

 
2. Nesrovnávej se!

 

Opravdu chceš každý den s někým soutěžit? A víš o tom, že čím více se porovnáváme, tím více se soustředíme na věci, které druzí mají a ty ne? Na co je to dobré? "Život není soutěž. Pokud se budete k někomu přirovnávat, určitě selžete, "radí blogerka.

 

Využij porovnávání na to, aby sis připomněla, jaká jsi šťastná a vděčná osoba a pochválila se za své úspěchy. Nikdy se nesrovnávej proto, abyste zesměšňovala druhé s pocitem, že jsi lepší, nebo zjišťovala, co všechno ti nebylo dopřáno.

 

Nadia Aboulhosn - 34
(Foto: nadiaaboulhosn.com)

 

3. Názory druhých nejsou důležité

 

"Vždycky se najde někdo, komu se nebude líbit, co děláte, jak vypadáte a jaké máte názory," píše Nadia. Radí, aby ses obklopila milými lidmi, kteří tě podporují a posouvají dál. Názorům druhých lidí dávej jen takovou váhu, jakou uznáš za vhodné. Modelka sama se řídí citátem: "Cokoliv si o mně myslíš, není moje starost."


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

I s kily navíc trendy oblečená
VAŠE PŘÍBĚHY: Chodím s tlouštíkem
Štvou tě negativní reklamy? Víme, jak je vypnout
Doma.cz: XL MÓDA. Přitažlivost nezávisí na konfekční velikosti

 

4. Ignoruj modelky

 

"Každý člověk je jinak stavěný. Máme různé tvary, vlastnosti, rysy. Média nám však většinou vtloukají do hlavy, že se máme podobat jednotnému vzoru," píše Nadia o dnešním trendu dokonalých těl.

 

Navzdory obrazu v módním byznysu a médiích je realita jiná. Modelkami se stávají dívky, které se narodily hubené a vysoké - je to jejich typ postavy, zdaleka však ne ideál, který je třeba oslavovat. Snaha o takovou "dokonalost" je vyčerpávající. Pokoušet se o ni vede ke zbytečné frustraci.

 

Opravdu se chceš neustále kritizovat za to, že nevypadáš jako někdo jiný? Nebo zkusíš začít pozvolna oceňovat své kvality?3 hlasů
Vaše hodnocení