Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Celebrity podlehly krátkým účesům. Ráda by ses také inspirovala? Poradíme ti, jak i s klučičím sestřihem působit žensky.

Krátké vlasy frčí: Jak v nich působit žensky?

Celebrity milují krátké vlasy
zdroj: isifa.com Celebrity milují krátké vlasy
aktualizováno 21.09.2012, 00:00 | 21.09.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Celebrity podlehly krátkým účesům. Ráda by ses také inspirovala? Poradíme ti, jak i s klučičím sestřihem působit žensky.

Nejen dlouhovlásky připadají klukům smyslné a sexy. Krátký sestřih je neobvyklý, správně rošťácky, jeho majitelka působí tajemně – a díky tomu smyslně.

 

Hledáš způsob, jak oživit svůj vzhled? Možná toužíš po změně a potřebuješ dodat odvahu. Tak potom vyzkoušej radikální, krátký střih! Může být bláznivý, něžný, sexy i elegantní.

 

Krátký účes je navíc výborný způsob, jak dopřát svému vzhledu výraznou změnu. Ale pozor! Nesluší každé.

 

Pokud máš oválný obličej, budou ti slušet téměř všechny krátké střihy. I když ráda nosíš šaty, sukně a elegantní kousky, volbou správného krátkého sestřihu můžeš svůj lady-look ještě více podtrhnout.

 

Kdo by si měl dát naopak pozor? Hodně mohutné dívky, majitelky obtloustlejší postavy, dobře volit musejí i majitelky jemných vlasů. S dobrým kadeřníkem ale řešení snadno najdeš.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Budou ti slušet krátké vlasy?
Rychlé účesy pro krátké vlasy
Krátké vlasy bez nůžek

 

Také nepočítej s tím, že když se zbavíš dlouhé hřívy, ubudou ti starosti o ni. Na krátkém sestřihu je mnohem víc vidět, když je neupravený. Vyžaduje časté mytí, stylingové přípravky a pravidelné zastřihování. Než se pro něj rozhodneš, promysli, kolik péče a času jsi zvyklá svým vlasům dopřát.

 

I účesy z krátkých vlasů mohou být kreativní, každý den můžeš být jiná. Jednou s vlasy pečlivě uhlazenými, jindy překvapíš rošťáckým rozcuchem, potřetí zas tajemně působící sestříhanou patkou. Právě tato proměnlivost připadá spoustě kluků sexy.


Jdeš do toho? Stačí si jen vybrat a mít štěstí na dobrého kadeřníka. My ti přinášíme několik trendy tipů, jak mít "hvězdný" krátký účes.

 

Jsi spíš křehká a jemná? I takovým typům sluší krátké vlasy. Inspiruj se třeba herečkami Carey Mulligan a Michelle Williams.

 

Celebrity milují krátké vlasy
(Foto: isifa.com)

 

Rozcuch nebo uhlazené? Na krátkých vlasech je skvělé, že můžeš být jednou taková, a podruhé jiná. Halle Berry je v ledabylém rozcuchu šarmantní, uhlazená Amber Rose působí tajemně.

 

Celebrity milují krátké vlasy
(Foto: isifa.com)


Skrývá se v tobě rebelka? Ukaž to kombinací vyholeného spodku hlavy a načechraného číra. Takovým se chlubí Miley Cyrus nebo P!nk.

 

Celebrity milují krátké vlasy
(Foto: isifa.com)

 

Bojíš se, že klučičí sestřih neunese výrazné líčení? Omyl. Rihanna zvolila k retro střihu smyslnou rudou rtěnku, Alicia Keys působí v krátkém mikádku a líčení v přirozených tónech velmi křehce.


Celebrity milují krátké vlasy
(Foto: isifa.com)41 hlasů
Vaše hodnocení