Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať jsou způsobené únavou, prokalenou nocí, nemocí nebo genetikou, řešení se vždy najde. Rozluč se s unaveným pohledem a kruhy pod očima jednou provždy.

Kruhy pod očima: Víme, jak je zamaskuješ!

Váčky pod očima
zdroj: Thinkstockphotos Váčky pod očima
aktualizováno 07.04.2013, 00:00 | 07.04.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Ať jsou způsobené únavou, prokalenou nocí, nemocí nebo genetikou, řešení se vždy najde. Rozluč se s unaveným pohledem a kruhy pod očima jednou provždy.

Kruhy pod očima dokážou pokazit náš vzhled, protože díky nim působíme starší, temnější, přísnější a unavenější. Díky našim radám ale budou brzy minulostí.


1. Namísto krému použij olej

 

Nemá smysl používat korektor na suchou a oteklou kůži. Když večer aplikuješ oční krém, pokožka bude ráno vypadat stejně unaveně, ba dokonce možná ještě více. Zkus namísto krému zvolit pleťový olej a nežádoucímu efektu se vyhneš.

 

2. Chladivý gel

 

Ať už maska nebo gel, pomůže ti pokožku uklidnit a vyhladit. A to hned! Dej pozor na to, aby přípravek nebyl příliš studený, pokožka by se mohla začervenat.

 

TESTUJEME kosmetické pomocníky: Konec s váčky a kruhy pod očima

 

Bojujeme proti váčkům a kruhům kolem očí - 18
(Foto: Archiv firem)

 

3. Vyměň béžovou za broskvovou

 

Některé barvy se navzájem neutralizují, využij toho při maskování kruhů. Zapomeň na béžový korektor, mnohem více ti pomůže broskvově oranžový nebo žlutý odstín. Pokud ti to zní neuvěřitelně, vyzkoušej to a budeš příjemně překvapená.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se zbavit kruhů pod očima
Spánek je nejlepší cesta ke kráse
Rozjasňovače dokáží s tvou pletí zázraky
Doma.cz: Unavené oči: Vraťte jim jas a jiskru

 

4. Není nad rozjasňovač

 

Pokud ještě nepatří ke standardní výbavě tvojí kosmetické taštičky, měla bys to změnit. Rozjasňovač se však neaplikují štětcem na celý prostor pod okem, ale jen do záhybů a vrásek. Zdůrazni klenbu obočí a aplikuj rozjasňovač pod a nad jeho nejvyšší bod.4 hlasů
Vaše hodnocení