Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaký make-up zvolit do školy a okouzlit spolužáky, ale zároveň nenaštvat učitele?

Líčení do školy i po škole: Jak být třídní kráskou?

Líčenído školy i po škole - 3
zdroj: oficiální zdroj Líčenído školy i po škole - 3
aktualizováno 22.10.2014, 15:29 | 22.10.2014, 15:29 | Krasna.cz/trm

Jaký make-up zvolit do školy a okouzlit spolužáky, ale zároveň nenaštvat učitele?

Školy mají především vzdělávat, ale jsou také prostředím pro navazování přátelství a často i prvních lásek. V dnešní době se už školy staví k otázce líčení a make-upu dívek benevolentněji, než tomu bývalo dřív. Poradíme ti, jak vytvořit jemné líčení do školy i výraznější líčení pro volný čas.

 

DO ŠKOLY

 

Líčenído školy i po škole - 4
(Foto: oficiální zdroj)


Pleť: Odlíčení, zvláště u problematické pleti, je důležitou součástí péče o pleť, tvář zbaví nečistot a připraví ji pro nalíčení.  Nanesení hydratačního krému by mělo být každodenní samozřejmostí. Zmatňující báze pod make-up (např. Matt Control od Dermacol) pomůže udržet pleť bez lesku v průběhu celého dne. Drobné nedokonalosti pleti vizážista jednodušše zamaskoval pomocí AcneCover make-upu a korektoru. Použil také barvu na líčka a dodal tak tváři přirozenost a zdravý nádech. Jako šikovného pomocníka pro fixaci make-upu na mladé pokožce doporučuje vizážista Tomáš Vida zmatňující pudr AcneCover.

 

TIP: Naneste trochu světlého rozjasňovače na nejvyšší část lícních kostí, dodáte tak pleti zářivý a svěží vzhled.

 

Líčenído školy i po škole - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Oči: Běžné denní líčení do školy by nemělo být příliš výrazné, proto je vhodnější zvolit spíše jemné barvy, které oči rozjasní. Podkladová báze pod oční stíny dlouhodobě zafixuje nalíčení očí a viditelně prodlouží bezchybný vzhled očního make-upu. Do vnitřního koutka aplikoval vizážista bílý stín a až těsně pod obočí pak nanesl perleťový odstín neutrální tělové barvy. Na zvýraznění očí použil objemovou řasenku konkrétně Dermacol Party Mania). Při úpravě obočí použil tužku a zjemnění dosáhl pomocí hnědého očního stínu.

 

Líčenído školy i po škole - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Rty: Přirozenou krásu rtů stačí jen jemně podtrhnout leskem, který barevně tónuje a propůjčí jim šťavnatý a svěží vzhled.

 

Nehty: Neonové barvy nejsou oblíbené jen u mladých dívek, rozzařte s nimi své nehty!

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kolik stojí takový běžný make-up?
Co dokáže make-up? GALERIE 30 neuvěřitelných PROMĚN
Make-up na celý den? Zkus voděodolné líčení!


VOLNÝ ČAS

 

Líčenído školy i po škole - 9
(Foto: oficiální zdroj)


Pleť: Důkladné vyčištění pleti je důležité každý den. "Pro dočištění pleti vyzkoušej pleťovou vodu pro problematickou pleť AcneClear, která účinně předchází tvorbě pupínků, odstraňuje nečistoty a stahuje póry," doporučuje vizážista Dermacol Tomáš Vida. Na očištěnou tvář nejdříve nanesl podkladovou bázi a make-up s výtažkem z bílého lanýže, který dokonale splynul s pokožkou a vytvořil tak dojem úplné přirozenosti. Lícní kosti zvýraznil tvářenkou a pár kapkami tekutého rozjasňovače Fresh Rose rozjasnil a zvláčnil pleť. Pro dokonalou fixaci na závěr vizážista použil fixační pudr.

 

Oči: Na setkání s přáteli nebo na diskotéku si mladé slečny mohou dovolit i výraznější líčení. Tomáš nejdříve použil podkladový oční stín, v tomto případě pěnové oční stíny Dermacol Moon Touch. Romantického vzhledu dosáhl díky použití světle růžové barvy. Pod obočí použil bílý stín a celkový vzhled očí podtrhl řasenkou.

 

Líčenído školy i po škole - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Rty: Závěrečnou tečkou za celým líčením by mělo být líčení rtů. Vizážista nanesl lesk na rty se třpytkami a perletí, které na rtech rozehrají nádhernou hru světla a jeho odlesků, a rty tak vypadají opticky plnější.

 

"Mládí je spojené s krásou a přirozeností. Proto by tomuto věku mělo odpovídat i líčení. Zejména v tomto případě platí, že méně je někdy více. Mladé slečny leckdy mívají problém s akné, proto by pro ně pravidelné čištění pleti mělo být alfou a omegou," dodává svůj závěrečný tip vizážista Tomáš Vida. “Nezapomeňte, že nejkrásnější detail na každé tváři je úsměv.”

 

Líčenído školy i po škole - 8
(Foto: oficiální zdroj)3 hlasů
Vaše hodnocení