Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hledáš nějaký jednoduchý účes na party nebo i na denní nošení? Dnes ti Mista přináší návod, na velice snadný a cool výčes.

Mista Fashion Blog: Drdol na party i do školy

Mista Fashion Blog: Drdol - 7
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Drdol - 7
aktualizováno 11.04.2013, 00:00 | 11.04.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Hledáš nějaký jednoduchý účes na party nebo i na denní nošení? Dnes ti Mista přináší návod, na velice snadný a cool výčes.

Základem tohoto drdolu je jednoduchý vysoký culík, který lehce natupíruješ, prolakuješ a uhladíš po povrchu.

 

Pak potřebuješ tzv. výplň neboli podložku do drdolu. Je to věc podobná drátěnce na nádobí. Tvarem připomíná americkou koblihu, neboli donut, a proto se tomuto účesu říká „donut bun“.

 

Tuhle výplň natáhneš na culík, který pak zakrývá gumičku. Potom vezmeš culík a začneš ho kolem výplně obtáčet, dokud nedosáhneš tvaru drdolu, který se ti zamlouvá. Občas to chce vyzkoušet několikrát, než požadovaný tvar trefíš.

 

Mista Fashion Blog: Drdol - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pak už stačí jen zafixovat výsledný drdol pomocí pírek nebo vlásenek a přelakovat. Není potřeba se snažit o nějaký hladký perfektní účes, naopak – když vlasy trošku trčí, výčes to odlehčí a působí mladistvě.

 

Celý návod najdeš v následujícím videu.

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista tě naučí: 10 účesů pro krátké vlasy za 2 minuty
Mista tě naučí: Jak uplést Rybí a Uzlový Cop
Chceš dlouhou hřívu? Mista ti poradí svůj trik s clip-in prameny

 

Marty tip: Pokud nemáš podložku, použij ponožku. Ano, pokud se ti nechce kupovat výplň do drdolu, postačí ti obyčejná ponožka – ideálně taková, která se trošku barvou blíží odstínu tvých vlasů. Ustřihni ponožce (nejlépe ne nové, ale starší, třeba takové, které chybí sestřička do páru) špičku a ustřižený okraj začni rolovat, dokud se ti ponožka celá nezaroluje do tvaru onoho donutu. Pak následuje stejný postup jako s výplní.

 

Mista Fashion Blog: Drdol - 9
(Foto: oficiální zdroj)

 

Tento výčes je velice jednoduchý a přitom efektní. Není to nějaký usedlý drdol, a přitom je elegantní a trendy. Hodí se jak na večer, tak na denní nošení.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Jak na drdoly?
Tři snadné účesy do školy i ven
Slavnostní drdol i pro krátkovlásky
Doma.cz: Nejkrásnější účesy: Jaro si vyžádá šátek i retro drdol!

 

Rozfocený postup nalezneš v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

Chceš vidět i další tipy na účesy? Navštiv Mista Fashion Blog, kde najdeš archiv videí jak s vlasovými tutoriály, tak s návody na líčení apod.

 

Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na email mista@mistamusic.com nápady a témata, která tě zajímají, a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.27 hlasů
Vaše hodnocení