Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chceš si umět správně vyžehlit vlasy? Zajímá tě, jaká je správná technika žehlení? Nevíš, podle čeho si vybrat správnou žehličku? Tak sleduj dnešní díl Mista Fashion blogu.

Mista Fashion Blog: Jak si správně žehlit vlasy

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 8
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 8
aktualizováno 20.02.2014, 00:00 | 20.02.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chceš si umět správně vyžehlit vlasy? Zajímá tě, jaká je správná technika žehlení? Nevíš, podle čeho si vybrat správnou žehličku? Tak sleduj dnešní díl Mista Fashion blogu.

Vlasy si dnes žehlí téměř každá holka a i spousta kluků. Ale víš vůbec, jak to dělat správně, aby sis svoji hřívu nezničila? Základem je kvalitní žehlička, co má keramické plochy a můžeš si u ní nastavit teplotu. Platí totiž, že čím máš jemnější nebo zničenější vlasy, tím víc je potřeba žehlit vlasy s nižší teplotou.

 

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Také je dobré na vlasy nanést termoochranný přípravek. Lepší jsou krémy, které vetřeš do mokrých vlasů a pak vlasy vyfénuješ, nebo necháš volně uschnout. U ochranných sprejů pak musíš po nastříkání znova čekat, až ti vlasy uschnou. Vlasy se totiž vždycky smí žehlit pouze úplně suché! Jinak riskuješ, že si je spálíš.

 

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Před žehlením si vlasy pořádně pročeš a pak je rozděl na sekce, abys zvládla vyžehlit důkladně všechny prameny. Ber prameny široké tak, jak je široká plocha žehličky.

 

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista Fashion Blog: Když tvoje vlasy nemají den
MISTA FASHION BLOG: Vlny pro dlouhé vlasy za 10 minut
MISTA FASHION BLOG: Jak si udělat drdol z krátkých vlasů

 

Pozor! Věděla jsi, že opakované přejíždění žehličkou vlasy hodně ničí? Lepší je jet pomalu a pokud máš kvalitní žehličku, tak stačí jeden pohyb dolů a vlasy jsou rovné.

 

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pokud chceš, abys měla konce trošku podtočené dovnitř, otoč na konci pramene žehličku směrem dovnitř a vlasy se krásně zatočí. Na konci vlasy znova pročeš a do konců vetři pečující olejíček aby se vlasy zacelily a byly lesklejší.

 

Mista Fashion Blog: Žehlení vlasů - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Podívej se na přesný postup ve videu:

 

 


Zajímají tě témata o líčení, účesech, módě nebo o pečení? Na Mista Fahion Blogu najdeš celý archivu videí, tutoriálu a článků. Čeká tě tam taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista neb její vizážistka Marta.

 

Anketa
Jak často si žehlíš vlasy?
171 hlasů
Každý den.
91 hlasů
2x do týdne.
99 hlasů
Méně často.
Hlasovalo 423 lidí
 

 101 hlasů
Vaše hodnocení