Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Věděla jsi, že svou žehličku na vlasy můžeš využít nejen na žehlení vlasů, ale i na to, aby sis udělala krásné vlny? Mista ti dnes v novém díle Mista Fahion Blogu spolu se svou kadeřnicí a senior stylistkou Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchuro...

Mista Fashion Blog: Jedna žehlička - 4 techniky natáčení vln

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 1
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 1
aktualizováno 12.09.2013, 00:00 | 12.09.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Věděla jsi, že svou žehličku na vlasy můžeš využít nejen na žehlení vlasů, ale i na to, aby sis udělala krásné vlny? Mista ti dnes v novém díle Mista Fahion Blogu spolu se svou kadeřnicí a senior stylistkou Lenkou Jakubovou ze salonu Petra Měchurová ukáže, jak si pomocí různých technik udělat 4 druhy krásných vln. Stačí ti k tomu přitom jenom jedna žehlička.

Ptáš se, jak na to? První způsob vlnění asi už dobře znáš. Vlasy jsou v horní části hladké a směrem ke konečkům se hezky vlní. Žehličku je třeba vsadit do vlasů vertikálně a postupně točit a sjíždět po vlasech směrem dolů.

 

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 5
(Foto: oficiální zdroj)


Druhý způsob je o něco náročnější a dosáhneš díky němu kromě vln i objemu přímo u kořínků. Technika je stejná, ale sklon žehličky je jiný. Žehličku je potřeba držet horizontálně a vlasy pak působí nadýchaným dojmem. Tahle technika ti zaručí krásný objem.

 

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

SLEDUJ SERIÁL:

Mista tě naučí: Tři rychlé účesy pro dlouhé vlasy
MISTA tě naučí: Perfektní vlny jen s pomocí fénu
Mista fashion blog: Ombre ve vlasech i líčení


Třetí technika je už trošku speciální. Vytvoříš díky ní vlny totožné s těmi, které vznikají při práci s kulmou. Jsou to malé ruličky, které se dají upravit do krásné hřívy a navíc je postup skutečně jednoduchý. Vlasy obtočíš kolem dvou prstů tak, aby sis vytvořila ruličku. Tu pak vložíš celou do žehličky, aby se nahřála. Když cítíš, že už je dobře nahřátá, vyndáš ji ze žehličky, necháš vychladnout a pak rozpustíš. Výsledek je skvělý! Tato technika je vhodná pro ty z vás, kterým nejde klasické natáčení žehličkou. Je jednoduchá, zvládne ji skutečně každá holka, i ta méně zručná.

 

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 13
(Foto: oficiální zdroj)Čtvrtá technika není taky vůbec náročná a vlny jsou po ní vzdušné a přirozené. Vložíš si prameň vlasů do žehličky a postupně ji nakláníš dolů a pak zas nahoru.

 

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 15
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jestli chceš vidět přesný postup všech 4 technik, koukni na video, kde ti Mista detailně ukáže, jak na to. 

Na konci videa najdeš poradnu, kde Mista s Lenkou poradí, jak chránit vlasy před teplem z fénu či žehličky, jak pečovat o vlasy, které si často žehlíš, nebo podle jakých kritérií zvolit vhodnou žehličku pro tvé vlasy.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krásné a zdravé vlasy do měsíce!
Jak docílit krásných vlnitých vlasů?
Kónické kulmy – jejich výhody a nevýhody
Máš zničené vlasy z neustálého barvení? Zkus brazilský keratin

Doma.cz: Beyonce shodila hřívu a omládla, zkuste to také!

 

Mista Fashion Blog: Vlny pomocí žehličky - 16
(Foto: oficiální zdroj)


Zajímají tě i další videa, třeba s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Nalezneš je na Mista Fashion Blogu, kde na tebe kromě celého archivu videí a článků čeká taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista nebo její vizážistka Marta.57 hlasů
Vaše hodnocení